Zwarcie

5.7/10

Fabuła

“Zwarcie” to pełna napięcia i emocji historia Lindy, nieustraszonej kobiety, która prowadzi podwójne życie jako wykidajło. Jednak jej największym wyzwaniem jest walka z własną agresją, którą stara się opanować za pomocą specjalnej kamizelki z elektrodami. Ta innowacyjna technologia pozwala jej na chłodzenie emocji w momencie, gdy wpada w morderczy szał.

Kiedy bliski Lindzie mężczyzna zostaje brutalnie zamordowany, nasza bohaterka postanawia wyruszyć na krwawą ścieżkę zemsty. Z determinacją i bezlitosną siłą, Lindy ściga zabójców, nie cofając się przed niczym, aby wymierzyć sprawiedliwość.

“Zwarcie” to film, który porusza temat przemocy i kontroli emocji w niezwykle oryginalny sposób. Przeplatając momenty grozy i akcji z głębokimi refleksjami nad naturą ludzkiej agresji, produkcja ta wciąga widza w wir emocji i niezapomnianych scen. Czy Lindy odnajdzie spokój i sprawiedliwość? Czy uda jej się pokonać swoje demony? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w filmie “Zwarcie”.

Cały film „Zwarcie” online

Premiera filmu “Zwarcie”, wyreżyserowanego przez Tanyę Wexler, odbyła się już 15 lipca 2021 roku. Oryginalny tytuł filmu to ‘Jolt’, a należy on do gatunku akcji. Film został wyprodukowany w USA, a scenariusz został napisany przez Scotta Waschę. Jego czas trwania wynosi 91 minut. Biorąc pod uwagę dzisiejszą datę, czyli 20 września 2023 roku, można stwierdzić, że premiera filmu “Zwarcie” odbyła się już w przeszłości.

Gdzie oglądać „Zwarcie” online?

Film można oglądać na platformie VOD, a jednym z serwisów, na którym jest dostępny, jest Amazon Prime Video. Amazon Prime Video to popularny serwis streamingowy, który oferuje szeroki wybór filmów i seriali. Słynie z oryginalnych produkcji, takich jak “The Marvelous Mrs. Maisel” czy “The Boys”, oraz z bogatej biblioteki filmowej, w której można znaleźć zarówno nowości kinowe, jak i klasyki. Serwis ten umożliwia oglądanie filmów na różnych urządzeniach, takich jak telewizory Smart TV, telewizory z funkcją Fire TV Stick, smartfony, tablety i komputery.

Dostępność na vod4k

Film jest dostępny na vod4k, możesz go znaleźć pod tym adresem: link do filmu

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!