Zupa nic

6.5/10

Fabuła

“Zupa nic” to poruszająca historia Marty, romantyczki i ofiary losu w szkole. Dzieli ona pokój z siostrą Kasią i babcią, która opowiada jej powstańcze historie zamiast bajek. Za ścianą mieszka para rodziców – Tadek i Elżbieta – którzy prowadzą swoje małżeństwo. Tadek, nieustannie upokarzany przez system, cicho zazdrości swojemu zamożnemu szwagrowi. Elżbieta zaś jest prezesem firmy “Solidarność”, pragnącą wolności i marzącą o wyjeździe z Polski. Jednak prawdziwe emocje dla całej rodziny rozpoczną się, gdy pod blokiem pojawi się pomarańczowy maluch. Okazuje się, że będzie to nieoczekiwane wyrzutnia do wielkiego świata – rodzina wyruszy na Węgry nad Balaton z maluchem na dachu bagażnika. Ela i Tadek odkryją powołanie do handlu i podróży za granicę, a dorastająca Marta ponownie zakocha się.

Cały film „Zupa nic” online

Premiera filmu “Zupa nic”, wyreżyserowanego przez Kingę Dębską, odbyła się już 27 sierpnia 2021 roku. Ten polski film komediowy o długości 94 minut został stworzony w oparciu o scenariusz napisany również przez Kingę Dębską. Jego premiera miała miejsce przed dzisiejszą datą, która jest 26 lipca 2023 roku. “Zupa nic” to pełen humoru obraz, który zapewne zdobył uznanie widzów swoją oryginalnością i zabawnymi momentami.

Gdzie oglądać „Zupa nic” online?

Film “Canal + Premiery” można oglądać na platformie Canal+.

Serwis Player+ to polski serwis VOD, który słynie z bogatej biblioteki filmowej, w tym zarówno polskich, jak i zagranicznych produkcji.

Amazon Prime Video to popularny międzynarodowy serwis VOD, oferujący szeroki wybór filmów i seriali, w tym oryginalne produkcje Amazon Studios.

Play Now to platforma VOD dostępna dla klientów sieci Play. Serwis ten oferuje różnorodne treści filmowe, w tym najnowsze premiery kinowe.

Moje Ekino to polski serwis VOD, który słynie z dużej ilości filmów i seriali dostępnych w swojej bibliotece.

Rakuten TV to międzynarodowy serwis VOD, który oferuje zarówno filmy i seriale do wynajmu, jak i zakupu. Słynie z szerokiego wyboru treści oraz możliwości oglądania w wysokiej jakości.

Chili to włoski serwis VOD, który oferuje filmy i seriale do wynajmu lub zakupu. Słynie z różnorodności treści oraz możliwości oglądania na różnych urządzeniach.

Dostępność na vod4k

Film jest dostępny na vod4k, możesz go znaleźć pod tym adresem: link do filmu

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!