Zróbmy zemstę

5.9/10

Fabuła

W filmie “Zróbmy zemstę” śledzimy historię Drei, która jako popularna i wpływowa postać na szkolnym podwórku, nagle traci wszystko po opublikowaniu sekstaśmy, za co podejrzewany jest jej chłopak Max – król szkoły. W tym samym czasie Eleanor, niezręczna uczennica przeniesiona do nowej szkoły, dowiaduje się, że będzie musiała chodzić do klasy z Carissą – swoją dawną prześladowczynią, która rozsiewała paskudne plotki na ich letnim obozie wiele lat temu. To bardzo irytuje Eleanor. Po tajnym spotkaniu Drei i Eleanor postanawiają zawrzeć sojusz i zemścić się na swoich prześladowcach. Wspólnie planują wyjątkową strategię, która pozwoli im odzyskać swoją godność i pokazać światu, że nie można ich lekceważyć. Czy uda im się przeprowadzić swoją zemstę i odzyskać utracone zaufanie? “Zróbmy zemstę” to pełna emocji historia o sile przyjaźni i determinacji w walce z niesprawiedliwością.

Cały film „Zróbmy zemstę” online

Premiera filmu “Zróbmy zemstę”, wyreżyserowanego przez Jennifer Kaytin Robinson, odbyła się już 16 września 2022 roku. Oryginalny tytuł filmu to “Do Revenge”, a jest to komedia o czasie trwania 118 minut. Film został wyprodukowany w USA, a scenariusz napisali Jennifer Kaytin Robinson i Celeste Ballard.

Gdzie oglądać „Zróbmy zemstę” online?

Film można oglądać na platformie VOD, takiej jak Netflix. Netflix jest znany z szerokiej gamy filmów i seriali dostępnych w swojej bibliotece. Serwis ten oferuje również oryginalne produkcje, które zdobyły wiele nagród i cieszą się dużą popularnością.

Dostępność na vod4k

Film jest dostępny na vod4k, możesz go znaleźć pod tym adresem: link do filmu

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!