Zone 414

5.2/10

Fabuła

W futurystycznym świecie Zone 414, gdzie androidy stanowią kolonię najnowszej generacji, tajemnica zaginięcia córki twórcy tej technologicznej enklawy staje się punktem wyjścia dla niezwykłej historii. Marlona Veidta (Travis Fimmel), miliarder i ojciec zaginionej dziewczyny, zwraca się o pomoc do prywatnego detektywa Davida Carmichaela (Guy Pearce). Wspólnie podejmują się misji odnalezienia zaginionej, a w ich poszukiwaniach towarzyszy im Jane (Matilda Lutz) – syntetyczka wyposażona w zaawansowaną sztuczną inteligencję.

Podążając przez stalową dżunglę Zone 414, bohaterowie odkrywają kolejne fragmenty układanki, które prowadzą ich do tajemniczej zbrodni. W miarę jak rozwiązują zagadki, coraz więcej światła pada na genezę samej Strefy oraz prawdziwy cel istnienia “Miasta Robotów”. Film Zone 414 to pełna napięcia podróż w głąb przyszłości, gdzie granica między człowiekiem a maszyną zaczyna się zacierać, a tajemnice czające się w mrocznych zakamarkach technologicznego imperium wychodzą na jaw. Czy bohaterom uda się odnaleźć zaginioną dziewczynę i odkryć prawdę ukrytą w sercu Zone 414? Przekonaj się sam!

Cały film „Zone 414” online

Premiera filmu “Zone 414” odbyła się już dnia 3 września 2021 roku, co oznacza, że miała miejsce w czasie przeszłym. Film został wyreżyserowany przez Andrewa Bairda, który był jedynym reżyserem produkcji. “Zone 414” to thriller o czasie trwania 98 minut. Scenariusz filmu został napisany przez Bryana Edwarda Hilla. Produkcja pochodzi z Wielkiej Brytanii.

Gdzie oglądać „Zone 414” online?

Film można oglądać na serwisach VOD takich jak iTunes i Rakuten. iTunes jest znany z szerokiej gamy filmów, muzyki i innych treści multimedialnych, które można kupić lub wypożyczyć. Natomiast Rakuten to popularny serwis VOD oferujący różnorodne filmy, w tym zarówno nowości kinowe, jak i klasyki.

Dostępność na vod4k

Film nie jest jeszcze dostępny na vod4k.pl, jeśli się pojawi niezwłocznie poinformujemy o jego dostępności

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!