Złoto

5.6/10

Fabuła

W filmie “Złoto” dwóch nieznajomych, przypadkowo spotkanych w trakcie podróży przez bezkresną pustynię, staje w obliczu niesamowitej okazji. Natrafiają na największy samorodek złota, jaki kiedykolwiek został odkryty. Zafascynowani tym niezwykłym znaleziskiem, szybko opracowują plan wydobycia i ochrony tej ogromnej grudy złota.

Pierwszy z mężczyzn postanawia wyruszyć po niezbędny sprzęt, aby móc skutecznie przeprowadzić operację wydobycia. W międzyczasie drugi bohater będzie musiał stawić czoła licznych przeciwnościom przyrody, takim jak ekstremalne warunki atmosferyczne czy dzikie psy, które czają się na każdym kroku. Dodatkowo, tajemnicze intruzy zaczynają pojawiać się w ich otoczeniu, co stawia pod znakiem zapytania ich bezpieczeństwo i intencje.

W miarę upływu czasu, drugi mężczyzna zaczyna coraz bardziej wątpić w swoje szanse na przetrwanie. Czy został pozostawiony na pastwę losu? Czy jego towarzysz wróci na czas z niezbędnym sprzętem? Czy uda im się wydobyć to ogromne bogactwo i przetrwać w niebezpiecznym środowisku?

“Złoto” to pełna napięcia i nieprzewidywalnych zwrotów akcji historia, która porusza tematy przyjaźni, determinacji i walki o przetrwanie. Film ten skłania do refleksji nad wartością ludzkich relacji w obliczu ogromnych pokus i zagrożeń. Czy bohaterowie zdołają pokonać wszystkie przeciwności losu i osiągnąć swoje marzenia? Przekonaj się sam, oglądając “Złoto”.

Cały film „Złoto” online

Premiera filmu “Złoto”, wyreżyserowanego przez Anthony’ego Hayesa, odbyła się już 13 stycznia 2022 roku. Oryginalny tytuł filmu to “Gold”, a jest on zaliczany do gatunku thriller. Produkcja filmu miała miejsce w Australii. Scenariusz został napisany przez Anthony’ego Hayesa i Polly Smyth. Czas trwania filmu wynosi 97 minut.

Dzisiejsza data to 21 września 2023 roku, więc premiera filmu “Złoto” odbyła się już ponad rok temu. Film ten zapewne zdobył uznanie widzów i krytyków, biorąc pod uwagę jego interesujący gatunek i doświadczenie reżysera. “Złoto” zapewne dostarcza niezapomnianych emocji i wciągającej fabuły przez 97 minut trwania.

Gdzie oglądać „Złoto” online?

Film “Canal + Premiery” można oglądać na platformie Canal+.

Film “Player+” można oglądać na serwisie Player+, który słynie z szerokiej oferty filmów i seriali, w tym produkcji własnych.

Filmy dostępne na kanale telewizyjnym Polsat można również oglądać na platformie Polsat VOD.

Serwis Moje Ekino oferuje szeroki wybór filmów i seriali do oglądania online.

Cineman to kolejny serwis VOD, gdzie można znaleźć różnorodne filmy i seriale.

VOD Warszawa to lokalny serwis VOD, który oferuje filmy i programy dostępne dla mieszkańców Warszawy.

Rakuten to międzynarodowy serwis VOD, który oferuje filmy i seriale z różnych krajów.

Chili to kolejna platforma VOD, która oferuje szeroki wybór filmów i seriali do oglądania online.

Dostępność na vod4k

Film jest dostępny na vod4k, możesz go znaleźć pod tym adresem: link do filmu

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!