Złodziejki

5/10

Fabuła

“Złodziejki: Ostatni skok” to pełna napięcia i nieprzewidywalnych zwrotów akcji historia dwóch doświadczonych złodziejek, które postanawiają zakończyć swoją przestępczą karierę. Zmęczone ciągłym uciekaniem, postanawiają zwerbować zadziorną Sam, aby pomógł im w ostatnim skoku, który okaże się zupełnie odmienny od wszystkich poprzednich akcji.

Wraz z połączeniem sił tych trzech niezwykłych kobiet, widzowie zostaną wciągnięci w świat pełen intryg, zdrad i niebezpieczeństwa. Ostatni skok okaże się nie tylko wyzwaniem dla bohaterek, ale również dla samego widza, który będzie musiał trzymać rękę na pulsie, próbując odgadnąć kolejne posunięcia złodziejek.

Film “Złodziejki: Ostatni skok” to nie tylko historia kradzieży, ale również opowieść o sile kobiet i ich determinacji. Każda z bohaterek ma swoje własne demony do pokonania i tajemnice do odkrycia. Wspólnie będą musiały stawić czoła nie tylko policji, ale także wewnętrznym konfliktom i trudnym wyborom.

Ten unikalny thriller kryminalny porusza tematykę zaufania, przyjaźni i lojalności. Przeplatając momenty pełne akcji z głębszymi refleksjami, “Złodziejki: Ostatni skok” zapewnia niezapomniane wrażenia kinowe, które zostaną w pamięci na długo. Czy bohaterki zdołają uciec przed swoją przeszłością i rozpocząć nowe życie? Tego dowiecie się tylko oglądając ten fascynujący film.

Cały film „Złodziejki” online

Premiera filmu “Złodziejki”, wyreżyserowanego przez Mélanie Laurent, odbyła się już 1 listopada 2023 roku. Oryginalny tytuł filmu to “Voleuses”. Film został wyprodukowany we współpracy między USA a Francją. Scenariusz został napisany przez Cédrica Angera i Christopha Deslandesa. Czas trwania filmu wynosi 114 minut.

Dostępność na vod4k

Film nie jest jeszcze dostępny na vod4k.pl, jeśli się pojawi niezwłocznie poinformujemy o jego dostępności

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!