Złe dni

6.5/10

Fabuła

“Złe dni” to film pełen napięcia i nieprzewidywalnych zwrotów akcji. Lars i Lisa, para, która kiedyś była zakochana, teraz zmaga się z problemami zarówno w małżeństwie, jak i w karierze. Lars, reżyser zatrzymany w martwym punkcie, czuje się ignorowany przez żonę i podejrzewa ją o zdradę. Lisa natomiast uważa go za egocentrycznego tchórza. Weekendowy wypad do leśnej chaty wydaje się być idealną okazją do rozwiązania ich problemów raz na zawsze. Jednak nawet to nie idzie zgodnie z planem. W trakcie wycieczki para spotyka więcej niespodzianek i nieoczekiwanych wydarzeń, niż mogli sobie wyobrazić. Czy uda im się naprawić swoje małżeństwo i odnaleźć szczęście? “Złe dni” to historia o miłości, zdradzie, porażkach i walce o drugą szansę.

Cały film „Złe dni” online

Film “I onde dager” to horror komediowy wyreżyserowany przez Tommy’ego Wirkolę. Premiera filmu odbyła się 30 lipca 2021 roku. Film został wyprodukowany w Norwegii, a jego oryginalny tytuł to “I onde dager”. Scenariusz został napisany przez Nicka Balla i Johna Nivena. Czas trwania filmu wynosi 115 minut.

Gdzie oglądać „Złe dni” online?

Film można oglądać na platformie VOD, takiej jak Netflix. Netflix jest znany z szerokiej gamy filmów i seriali dostępnych w swojej bibliotece. Serwis ten oferuje również oryginalne produkcje, które zdobyły wiele nagród i cieszą się dużą popularnością.

Dostępność na vod4k

Film jest dostępny na vod4k, możesz go znaleźć pod tym adresem: link do filmu

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!