Zjazd rodzinny u Madei

5.8/10

Fabuła

“Zjazd rodzinny u Madei: Alleluja!” to pełen humoru i emocji film, który ponownie zabierze nas w świat ulubionej bohaterki – Madei. Tyler Perry powraca jako scenarzysta, reżyser i producent, a także wciela się w główną rolę, dostarczając nam niezapomnianych chwil rozrywki.

Fabuła skupia się na świętowaniu ukończenia college’u przez prawnuka Madei. Jednak radosna uroczystość szybko zostaje zakłócona przez długo skrywane tajemnice i dramaty, które zagrażają spokojnemu zjazdowi rodziny. Czy Madea i reszta bohaterów poradzą sobie z tymi trudnościami?

W filmie ponownie zobaczymy znane gwiazdy cyklu “Madea”, takie jak Tamela J. Mann (Cora), David Mann (pan Brown) i Cassi Davis Patton (ciotka Bam). Dołącza do nich również popularny irlandzki aktor Brendan O’Carroll, który wciela się w postać Agnes Brown i dorównuje komediowemu mistrzostwu Medei.

“Zjazd rodzinny u Madei: Alleluja!” to pełen śmiechu, wzruszeń i niezapomnianych momentów film, który z pewnością dostarczy widzom doskonałej rozrywki. Przygotujcie się na kolejną niezwykłą przygodę z Madeą i jej rodziną!

Cały film „Zjazd rodzinny u Madei” online

Premiera filmu “Zjazd rodzinny u Madei” już się odbyła. Film został wyreżyserowany przez Tylera Perry’ego, jedynego reżysera produkcji. Oryginalny tytuł filmu to “A Madea Homecoming”. Jest to komedia o czasie trwania 105 minut. Scenariusz filmu również został napisany przez Tylera Perry’ego. Produkcja pochodzi z USA.

Premiera filmu “Zjazd rodzinny u Madei” miała miejsce 25 lutego 2022 roku. Było to wydarzenie, na które fani długo czekali. Film zdobył ogromną popularność i został bardzo dobrze przyjęty zarówno przez krytyków, jak i widzów.

“Zjazd rodzinny u Madei” to pełna humoru historia, która opowiada o przygodach ekscentrycznej rodziny. Film przedstawia zabawne sytuacje, w jakie wpadają bohaterowie podczas swojego spotkania rodzinno-rodzinnego. Tyler Perry wciela się w rolę głównej postaci, Madei, która swoim charakterystycznym stylem i dowcipem rozśmiesza publiczność.

Produkcja filmowa “Zjazd rodzinny u Madei” jest doskonałym przykładem udanej komedii, która bawi i relaksuje widzów. Dzięki swojej oryginalności i świetnemu wykonaniu, film zyskał status kultowego dla wielu fanów gatunku.

Premiera filmu “Zjazd rodzinny u Madei” była wydarzeniem, które miało miejsce w przeszłości, konkretnie 25 lutego 2022 roku. Jednakże, mimo upływu czasu, film nadal cieszy się dużą popularnością i jest często wspominany jako jedna z najlepszych komedii ostatnich lat.

Gdzie oglądać „Zjazd rodzinny u Madei” online?

Film można oglądać na platformie VOD, takiej jak Netflix. Netflix jest znany z szerokiej gamy filmów i seriali dostępnych w swojej bibliotece, w tym produkcji oryginalnych, które są tworzone specjalnie dla tej platformy.

Dostępność na vod4k

Film nie jest jeszcze dostępny na vod4k.pl, jeśli się pojawi niezwłocznie poinformujemy o jego dostępności

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!