Zemsta rewolwerowca

6.1/10

Fabuła

W filmie “Zemsta rewolwerowca” śledzimy historię bandyty Nata Love, który po latach dowiaduje się, że jego największy wróg, Rufus Buck, wychodzi z więzienia. Niezwłocznie postanawia zebrać swoją ekipę, aby dokonać zemsty. Wśród jego towarzyszy znajduje się była kochanka, Stagecoach Mary, oraz dwaj lojalni pomocnicy – krewki Bill Pickett i szybkoręki Jim Beckwourth. Jednak niespodziewanie dołącza do nich również były oponent, który teraz staje się zaskakującym sojusznikiem.

Równocześnie Rufus Buck nie zostaje bezbronny i tworzy silną drużynę, która nie zna słowa “przegrana”. W jego szeregach znajdują się m.in. “Zdradliwa” Trudy Smith oraz Cherokee Bill.

“Zemsta rewolwerowca” to pełna napięcia i emocji opowieść o pościgu za sprawiedliwością i zemście. Czy Nat Love i jego ekipa będą w stanie pokonać Rufusa Bucka i jego bezwzględnych kompanów? Przekonaj się sam, oglądając ten niezapomniany western pełen nieoczekiwanych zwrotów akcji i dynamicznych scen walki.

Cały film „Zemsta rewolwerowca” online

Premiera filmu “Zemsta rewolwerowca”, wyreżyserowanego przez Jeymesa Samuela, odbyła się już 6 października 2021 roku. Oryginalny tytuł filmu to “The Harder They Fall”, a należy on do gatunku dramatu i westernu. Produkcja filmu miała miejsce w USA. Scenariusz został napisany przez Jeymesa Samuela i Boaza Yakina. Czas trwania filmu wynosi 139 minut.

Dzisiejsza data to 10 września 2023 roku, więc premiera filmu “Zemsta rewolwerowca” jest już przeszłością. Film ten z pewnością wzbudził duże zainteresowanie ze względu na swoje unikalne połączenie gatunków oraz reżysera, którym jest Jeymes Samuel. Jego talent i umiejętności sprawiły, że produkcja ta stała się prawdziwym wydarzeniem kinowym.

“Zemsta rewolwerowca” to historia pełna dramatycznych wydarzeń osadzona w dzikim zachodzie. Film zapewnia widzom nie tylko emocjonującą fabułę, ale także wspaniałe widowisko wizualne. Dzięki doskonałemu scenariuszowi autorstwa Jeymesa Samuela i Boaza Yakina, widzowie zostają porwani w świat pełen napięcia i niebezpieczeństwa.

Czas trwania filmu, wynoszący 139 minut, pozwala na pełne zanurzenie się w historii i pogłębienie relacji między bohaterami. “Zemsta rewolwerowca” to film, który z pewnością zostanie zapamiętany przez widzów na długo.

Premiera filmu “Zemsta rewolwerowca” była wyjątkowym wydarzeniem dla kinematografii. Jego sukces potwierdza, że kino nadal ma moc przyciągania i potrafi dostarczyć niezapomnianych emocji.

Gdzie oglądać „Zemsta rewolwerowca” online?

Film można obejrzeć na platformie VOD, takiej jak Netflix. Netflix jest znany z szerokiej gamy filmów i seriali dostępnych w swojej bibliotece, w tym produkcji oryginalnych, które zdobyły wiele nagród. Serwis ten oferuje również personalizowane rekomendacje dla użytkowników, wysoką jakość transmisji i możliwość oglądania treści na różnych urządzeniach.

Dostępność na vod4k

Film jest dostępny na vod4k, możesz go znaleźć pod tym adresem: link do filmu

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!