Zdarzyło się

6.9/10

Fabuła

“Zdarzyło się” to poruszający film oparty na prawdziwej historii, która rozgrywa się we Francji w 1963 roku. Główna bohaterka, Anne, jest ambitną studentką literatury francuskiej na uniwersytecie. Jej przyszłość wydaje się obiecująca, a marzenia o karierze akademickiej są na wyciągnięcie ręki. Jednak wszystko zmienia się, gdy Anne dowiaduje się, że jest w ciąży.

To odkrycie stawia ją przed trudnym wyborem – macierzyństwo zamknie jej drogę do sukcesu zawodowego, którym tak długo dążyła. Młoda kobieta zdaje sobie sprawę, że nie chce rodzić, ale aborcja w tamtych czasach we Francji jest nielegalna i grozi surowymi konsekwencjami, takimi jak wydalenie ze studiów czy nawet kara więzienia.

Czas ucieka, a napięcie rośnie. Przyszłość bohaterki stoi na szali. “Zdarzyło się” to historia odwagi i determinacji młodej kobiety, która musi podjąć trudną decyzję, mając świadomość ryzyka i konsekwencji. Film porusza ważne tematy społeczne i moralne, ukazując walkę o własne prawa i wolność wyboru w trudnych czasach.

Cały film „Zdarzyło się” online

Premiera filmu “Zdarzyło się”, wyreżyserowanego przez Audrey Diwan, odbyła się już 5 września 2021 roku. Oryginalny tytuł filmu to “L’Événement”, a jest on dramatem. Film został wyprodukowany we Francji i jego scenariusz został napisany przez Audrey Diwan oraz Marcia Romano. Czas trwania filmu wynosi 100 minut. Biorąc pod uwagę dzisiejszą datę, czyli 28 października 2023 roku, można stwierdzić, że premiera filmu “Zdarzyło się” odbyła się już w przeszłości.

Gdzie oglądać „Zdarzyło się” online?

Film “Canal + Premiery” można oglądać na platformie Canal+ VOD, która jest znana z szerokiej oferty filmowej, w tym premierowych produkcji.

Film “Nowe Horyzonty VOD” można oglądać na platformie o tej samej nazwie, która słynie z prezentowania niezależnych i artystycznych filmów z całego świata.

Film “Kino pod Baranami” można oglądać na stronie internetowej kina, które jest jednym z najstarszych i najbardziej renomowanych kin studyjnych w Polsce. Kino pod Baranami słynie z prezentowania filmów artystycznych, klasycznych oraz retrospektyw filmowych.

Film “Moje Ekino” można oglądać na platformie Ekino, która jest jednym z najpopularniejszych serwisów VOD w Polsce. Ekino słynie z dużej biblioteki filmowej, w tym zarówno nowości kinowych, jak i klasyków filmowych.

Dostępność na vod4k

Film nie jest jeszcze dostępny na vod4k.pl, jeśli się pojawi niezwłocznie poinformujemy o jego dostępności

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!