Zakonnica II

5/10

Fabuła

Rok 1956, Francja. Wstrząsające wydarzenia związane z morderstwem księdza wstrząsają spokojną francuską społeczność. Zło, które wydawało się być pokonane, powraca i rozprzestrzenia się po świecie, zagrażając ludzkości.

W drugiej części filmu “Zakonnica II” przenosimy się w czasie i ponownie spotykamy siostrę Irene, która odważnie staje twarzą w twarz z Valak – demoniczną zakonnicą. Tym razem nasza bohaterka musi zmierzyć się z jeszcze większym zagrożeniem i odkryć tajemnice, które mogą uratować świat przed nieuchronną zagładą.

Film “Zakonnica II” to pełna napięcia i mrocznej atmosfery kontynuacja globalnego przeboju. Przeniesie nas w świat niebezpieczeństwa i walki dobra ze złem, gdzie siostra Irene stanie na czele heroicznego starcia o przetrwanie ludzkości. Czy uda jej się pokonać Valak i zaprowadzić spokój na ziemi? Tego dowiecie się tylko oglądając ten niezwykły film. Przygotujcie się na dreszczyk emocji i niezapomniane doświadczenie w kinie!

Cały film „Zakonnica II” online

Premiera filmu “Zakonnica II”, w reżyserii Michaela Chavesa, odbyła się już 7 września 2023 roku. Oryginalny tytuł filmu to “The Nun II”, a jest on zaliczany do gatunku horroru. Produkcja pochodzi z USA. Scenariusz został napisany przez Akela Coopera i Iana Goldberga. Czas trwania filmu wynosi 110 minut.

Dostępność na vod4k

Film jest dostępny na vod4k, możesz go znaleźć pod tym adresem: link do filmu

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!