Zagubiona kula 2

5.9/10

Fabuła

Po śmierci Charrasa, Lino i Julia przejmują kontrolę i tworzą nową jednostkę narkotykową. Zdeterminowany, by odnaleźć morderców swojego brata i mentora, Lino kontynuuje swoje śledztwo i nie pozwoli nikomu stanąć mu na drodze. W filmie “Zagubiona kula 2” widzowie będą świadkami nieustającej walki bohatera o sprawiedliwość oraz jego niezłomnej determinacji w tropieniu zła. Pełen akcji i napięcia, ten film zapewni niezapomniane emocje i zaskakujące zwroty akcji. Czy Lino zdoła dopaść morderców i pomścić swoich bliskich? Przekonaj się sam!

Cały film „Zagubiona kula 2” online

Premiera filmu “Zagubiona kula 2”, wyreżyserowanego przez Guillaume’a Pierreta, odbyła się już 10 listopada 2022 roku. Oryginalny tytuł filmu to “Balle perdue 2”, a jest on zaliczany do gatunku akcji. Produkcja filmu miała miejsce we Francji. Scenariusz został napisany przez Guillaume’a Pierreta oraz Albana Lenoira. Czas trwania filmu wynosi 98 minut. Biorąc pod uwagę dzisiejszą datę, czyli 6 grudnia 2023 roku, premiera filmu “Zagubiona kula 2” odbyła się już w przeszłości.

Gdzie oglądać „Zagubiona kula 2” online?

Film można oglądać na platformie VOD, takiej jak Netflix. Netflix jest znany z szerokiej gamy filmów i seriali dostępnych w swojej bibliotece, w tym produkcji oryginalnych, które nie są dostępne nigdzie indziej. Serwis ten oferuje również personalizowane rekomendacje dla użytkowników, wysoką jakość transmisji i możliwość oglądania treści na różnych urządzeniach.

Dostępność na vod4k

Film nie jest jeszcze dostępny na vod4k.pl, jeśli się pojawi niezwłocznie poinformujemy o jego dostępności

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!