Zadziwiający kot Maurycy

6.1/10

Fabuła

Film “Zadziwiający kot Maurycy” to pełna humoru i zwrotów akcji historia o sprytnym kotku, który wraz ze swoją ekipą przeprowadza niezwykły przekręt. Kot Maurycy, wspierany przez tajemniczego wspólnika, podróżuje z miasta do miasta, podszywając się pod ratownika przed rzekomą plagą szczurów. Jednak prawda jest zupełnie inna – gryzonie są najlepszymi przyjaciółmi Maurycego i nie stanowią żadnego zagrożenia. Magiczny flet, którym kot rzekomo pokonuje szczury, okazuje się być zaczarowany tylko w nazwie.

Interes gangsterskiej ekipy Maurycego kwitnie, ponieważ nikt nie podejrzewa oszustwa. Jednak prawdziwe wyzwanie czeka ich dopiero teraz. Kiedy grupa przyjaciół trafia do pewnego miasteczka, odkrywają, że ktoś inny również próbuje przeprowadzić nieuczciwy szwindel. W tej sytuacji Maurycy i jego drużyna muszą odkryć, kto stoi za tym wszystkim i uratować mieszkańców przed zgubnymi konsekwencjami.

W trudnej misji ratowania miasteczka Maurycy i jego ekipa będą wspierani przez Melissę, córkę burmistrza, która okazuje się być nie tylko inteligentna, ale także odważna. Czy razem zdołają odkryć prawdę i powstrzymać nieuczciwego oszusta, zanim będzie za późno? “Zadziwiający kot Maurycy” to pełna przygód i emocji historia, która nauczy nas, że czasem najmniejsze stworzenia potrafią dokonać największych czynów.

Cały film „Zadziwiający kot Maurycy” online

Premiera filmu “Zadziwiający kot Maurycy” już się odbyła. Film został wyreżyserowany przez Toby’ego Genkela, a jego oryginalny tytuł to “The Amazing Maurice”. Jest to animowany film familijny o czasie trwania 93 minut. Terry Rossio jest autorem scenariusza. Produkcja filmu odbyła się w Niemczech. Premiera miała miejsce 16 grudnia 2022 roku.

Gdzie oglądać „Zadziwiający kot Maurycy” online?

Film “Canal + Premiery” można oglądać na platformie Canal+.

Serwis Player+ oferuje szeroki wybór filmów i seriali, a także transmisje sportowe.

Play Now to platforma VOD dostępna dla klientów sieci Play. Serwis ten oferuje różnorodne treści, w tym filmy, seriale i programy telewizyjne.

Filmy i seriale można również oglądać na platformie polsat, która jest jednym z najpopularniejszych polskich nadawców telewizyjnych.

Moje Ekino to serwis VOD, który słynie z dużej biblioteki filmowej, obejmującej zarówno nowości kinowe, jak i klasyki.

Rakuten to międzynarodowy serwis VOD, który oferuje różnorodne treści filmowe i telewizyjne. Serwis ten jest znany z szerokiego wyboru filmów z różnych krajów i gatunków.

Dostępność na vod4k

Film nie jest jeszcze dostępny na vod4k.pl, jeśli się pojawi niezwłocznie poinformujemy o jego dostępności

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!