Zabójczy koktajl

5.7/10

Fabuła

W mrocznym świecie elitarnej grupy przestępczej znaną jako “Firma”, Sam dorasta i staje się niebezpieczną zabójczynią. Jednak gdy podczas jednego z jej zleceń popełnia błąd i zabija niewłaściwą osobę, jej życie staje na głowie. Zostaje porzucona przez swoją organizację i teraz musi walczyć o przetrwanie, ścigając tych, którzy wydali na nią wyrok śmierci. Jednak nie jest sama w swojej misji zemsty – ktoś inny również planuje rozprawę z “Firmą”. Czy Sam odnajdzie sojusznika w nieoczekiwanym miejscu i czy uda jej się przeżyć w tej bezlitosnej grze? Przekonaj się, jakie tajemnice skrywa Zabójczy koktajl.

Cały film „Zabójczy koktajl” online

Premiera filmu “Zabójczy koktajl”, wyreżyserowanego przez Navota Papushado, odbyła się już 14 lipca 2021 roku. Oryginalny tytuł filmu to “Gunpowder Milkshake”, a należy on do gatunku akcji. Produkcja filmu odbyła się we współpracy między Stanami Zjednoczonymi, Francją i Niemcami. Scenariusz został napisany przez Navota Papushado i Ehuda Lavskiego. Czas trwania filmu wynosi 114 minut.

Gdzie oglądać „Zabójczy koktajl” online?

Film można oglądać na następujących platformach:

1. HBO Max – Serwis VOD, który słynie z szerokiej biblioteki filmów i seriali, w tym oryginalnych produkcji HBO.

2. Canal + Premiery – Platforma Canal+, która oferuje dostęp do najnowszych premier filmowych i serialowych.

3. Play Now – Serwis VOD oferowany przez operatora telekomunikacyjnego Play, gdzie można znaleźć różnorodne filmy i seriale.

4. Polsat – Telewizja Polsat, która emituje wiele filmów i seriali na swoich kanałach.

5. Rakuten – Serwis VOD, który oferuje szeroki wybór filmów i seriali, a także możliwość zakupu lub wypożyczenia treści.

Dostępność na vod4k

Film jest dostępny na vod4k, możesz go znaleźć pod tym adresem: link do filmu

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!