Z pamiętnika niewidzialnej dziewczyny

5.3/10

Fabuła

“Z pamiętnika niewidzialnej dziewczyny” to poruszający film opowiadający historię Tetê, która czuje się niezauważana i nieakceptowana zarówno w szkole, jak i w domu. Gdy jej rodzice decydują się na przeprowadzkę do domu dziadków w słynnej dzielnicy Copacabana w Rio de Janeiro, 16-letnia dziewczyna musi stawić czoła nowym wyzwaniom w nowej szkole. Zdeterminowana, by nie ponownie stać się ofiarą, Tetê postanawia zrobić wszystko, aby zdobyć przyjaciół i prowadzić pełne przygód życie towarzyskie. Czy odważna i pełna determinacji Tetê zdoła przełamać swoją niewidzialność i znaleźć swoje miejsce w świecie? “Z pamiętnika niewidzialnej dziewczyny” to inspirująca opowieść o sile determinacji, przyjaźni i odwadze, która poruszy serca widzów i skłoni do refleksji nad własnymi wartościami.

Cały film „Z pamiętnika niewidzialnej dziewczyny” online

Premiera filmu “Z pamiętnika niewidzialnej dziewczyny”, wyreżyserowanego przez Bruno Garottiego, odbyła się już dnia 22 września 2021 roku. Oryginalny tytuł filmu to “Confissões de uma Garota Excluída”. Film, będący połączeniem dramatu i komedii, został wyprodukowany w Brazylii. Scenariusz został napisany przez Bruno Garottiego oraz Flávię Lins e Silvę. Czas trwania filmu wynosi 91 minut.

Dzisiejsza data to 12 listopada 2023 roku, co oznacza, że premiera filmu “Z pamiętnika niewidzialnej dziewczyny” odbyła się już w przeszłości. Film ten miał swoją premierę dnia 22 września 2021 roku. Reżyserem tego jedynego filmu jest Bruno Garotti, który również współtworzył scenariusz razem z Flávią Lins e Silvą. “Z pamiętnika niewidzialnej dziewczyny” to brazylijska produkcja, która wzbudza emocje zarówno jako dramat, jak i komedia. Czas trwania filmu wynosi 91 minut.

Gdzie oglądać „Z pamiętnika niewidzialnej dziewczyny” online?

Film można obejrzeć na platformie VOD, takiej jak Netflix. Netflix jest znany z szerokiej biblioteki filmów i seriali, w tym produkcji oryginalnych, które są dostępne dla subskrybentów w dowolnym czasie i miejscu.

Dostępność na vod4k

Film nie jest jeszcze dostępny na vod4k.pl, jeśli się pojawi niezwłocznie poinformujemy o jego dostępności

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!