Z dala od świąt

5.7/10

Fabuła

“Z dala od świąt” to zabawna komedia, która opowiada historię Raúla, mężczyzny w średnim wieku, którego Boże Narodzenie zawsze przynosiło same nieprzyjemności. Z tego powodu Raúl nienawidzi kolęd, trzech króli i wszystkiego, co kojarzy się z tą świąteczną atmosferą. Co roku uciekał na odległą plażę, aby uniknąć świątecznych przygotowań, ale tym razem jego szef ma inne plany. Raúl zostaje wysłany w podróż służbową, aby przeprowadzić audyt w fabryce “nugatów z Valverde”, popularnych słodyczy bożonarodzeniowych, w mieście, które kocha i oddaje się magii świąt. Aby utrudnić mu życie jeszcze bardziej, Raúl musi dzielić mieszkanie z miejscową nauczycielką Paulą, która marzy o pobiciu rekordu świata w konkursie na największą żywą szopkę. Czy ten deklarowany przeciwnik Bożego Narodzenia będzie w stanie przezwyciężyć swoje najgorsze koszmary i odkryć magię świąt na nowo?

Cały film „Z dala od świąt” online

Premiera filmu “Z dala od świąt”, którego jedynym reżyserem jest Álvaro Fernández Armero, miała miejsce 24 grudnia 2021 roku. Oryginalny tytuł filmu to ‘A mil kilómetros de la Navidad’, a jest on komedią świąteczną. Film został wyprodukowany w Hiszpanii, a scenariusz napisali Francisco Arnal i Daniel Monedero. Czas trwania filmu wynosi 102 minuty. Biorąc pod uwagę dzisiejszą datę, czyli 25 października 2023 roku, można stwierdzić, że premiera filmu odbyła się już w przeszłości.

Gdzie oglądać „Z dala od świąt” online?

Film można oglądać na platformie VOD, takiej jak Netflix. Netflix jest znany z szerokiej biblioteki filmów i seriali, w tym produkcji oryginalnych, które są dostępne dla subskrybentów w dowolnym czasie i miejscu. Serwis oferuje różnorodne gatunki filmowe, od dramatów i komedii po filmy akcji i dokumentalne.

Dostępność na vod4k

Film jest dostępny na vod4k, możesz go znaleźć pod tym adresem: link do filmu

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!