Wyspa Bergmana

6/10

Fabuła

“Na malowniczej wyspie Fårö, gdzie kiedyś tworzył Ingmar Bergman, para amerykańskich filmowców – Chris i Tony – poszukuje inspiracji dla swoich nowych dzieł. Jednak to nie tylko sztuka, ale także tajemnicza przeszłość wyspy zaczyna fascynować Chris. Wraz z upływem czasu granica między rzeczywistością a fikcją zaczyna się zacierać, a wspomnienia pierwszej miłości stają się coraz bardziej realne. Czy para filmowców odnajdzie nie tylko inspirację, ale także odpowiedzi na pytania dotyczące własnego życia? “Wyspa Bergmana” to pełna magii podróż w głąb ludzkiej duszy, która zadziwi i poruszy każdego widza.”

Cały film „Wyspa Bergmana” online

Premiera filmu “Wyspa Bergmana”, wyreżyserowanego przez Miię Hansen-Løve, odbyła się już 11 lipca 2021 roku. Film, którego oryginalny tytuł to “Bergman Island”, jest dramatem o czasie trwania 113 minut. Został wyprodukowany we współpracy Francji, Belgii, Niemiec, Szwecji i Meksyku. Scenariusz filmu został napisany przez samą reżyserkę. Choć dzisiejsza data to 21 listopada 2023 roku, premiera filmu “Wyspa Bergmana” miała miejsce już w przeszłości, dając widzom możliwość zanurzenia się w świat tego fascynującego dramatu.

Gdzie oglądać „Wyspa Bergmana” online?

Film można oglądać na następujących platformach:

1. Play Now – Serwis VOD oferowany przez operatora telekomunikacyjnego Play. Słynie z szerokiej biblioteki filmów i seriali, w tym produkcji polskich i zagranicznych.

2. Polsat – Telewizja Polsat oferuje swoje filmy i seriale w serwisie VOD. Słynie z dostępności popularnych polskich produkcji oraz transmisji wybranych programów na żywo.

3. Nowe Horyzonty VOD – Serwis VOD prowadzony przez Nowe Horyzonty Filmowe. Słynie z prezentowania niezależnych, artystycznych i niszowych filmów, zarówno polskich, jak i zagranicznych.

4. Kino pod Baranami – Kino pod Baranami w Krakowie udostępnia swoje filmy w serwisie VOD. Słynie z prezentowania klasycznych dzieł kina oraz filmów artystycznych.

5. Moje Ekino – Serwis VOD oferujący szeroki wybór filmów i seriali, zarówno polskich, jak i zagranicznych. Słynie z różnorodności oferty i możliwości personalizacji profilu użytkownika.

6. vod_warszawa – Serwis VOD prowadzony przez Warszawskie Centrum Promocji Filmu. Słynie z promowania polskich produkcji filmowych oraz organizacji festiwali filmowych.

7. Chili – Serwis VOD oferujący filmy i seriale, zarówno polskie, jak i zagraniczne. Słynie z możliwości wypożyczania najnowszych premier filmowych oraz dostępności filmów w jakości 4K.

Dostępność na vod4k

Film nie jest jeszcze dostępny na vod4k.pl, jeśli się pojawi niezwłocznie poinformujemy o jego dostępności

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!