Wysoka dziewczyna 2

4.8/10

Fabuła

W filmie “Wysoka dziewczyna 2” po inspirującym przemówieniu na szkolnym balu, Jodi (Ava Michelle) staje się symbolem pewności siebie i popularności. Zdobywa chłopaka i główną rolę w szkolnym musicalu, ale wraz z rosnącą presją związaną z jej nowym statusem, powracają kompleksy. Jodi musi nawiązać nowe znajomości, a dawne przyjaźnie zostają wystawione na próbę. Kiedy świat, który zbudowała, zaczyna się rozpadać, Jodi odkrywa, że w życiu nie wystarczy tylko mierzyć wysoko. Film “Wysoka dziewczyna 2” porusza temat samoakceptacji i znaczenia prawdziwej przyjaźni w obliczu trudności. Przeplata humor z głębszym przesłaniem, zachęcając widzów do akceptacji siebie i innych takimi, jakimi są.

Cały film „Wysoka dziewczyna 2” online

Premiera filmu “Wysoka dziewczyna 2”, wyreżyserowanego przez Emily Ting, odbyła się już 11 lutego 2022 roku. Film, którego oryginalny tytuł brzmi “Tall Girl 2”, jest komedią romantyczną o czasie trwania 97 minut. Został wyprodukowany w USA, a scenariusz napisał Sam Wolfson. Mimo że dzisiejsza data to 29 września 2023 roku, premiera tego filmu miała miejsce w przeszłości.

Gdzie oglądać „Wysoka dziewczyna 2” online?

Film można oglądać na platformie VOD, takiej jak Netflix. Netflix jest znany z szerokiej gamy filmów i seriali dostępnych w swojej bibliotece. Serwis ten oferuje również oryginalne produkcje, które zdobyły wiele nagród i cieszą się dużą popularnością.

Dostępność na vod4k

Film jest dostępny na vod4k, możesz go znaleźć pod tym adresem: link do filmu

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!