Wybierz miłość

4/10

Fabuła

W filmie “Wybierz miłość” Cami Conway, utalentowana inżynier dźwięku, ma wszystko, czego można sobie życzyć – pracę marzeń i wspaniałego chłopaka, Paula. Jednakże, mimo pozornej doskonałości, Cami czuje, że czegoś jej brakuje. Czy to tylko strach przed zobowiązaniami i niechęć do zaangażowania? A może przegapiła szansę na spełnienie swojego marzenia o karierze piosenkarki?

Wkrótce w życiu Cami pojawiają się trzy mężczyźni, którzy stawiają ją przed trudnymi wyborami. Rex Galier, uwodzicielski brytyjski rockman, wkracza do jej studia i oczarowuje ją swoim talentem. Jack Menna, jej pierwsza miłość i globtroter, powraca do domu i pragnie ożywić ich dawne uczucia. Cami musi zmierzyć się z poważnymi dylematami etycznymi oraz frywolnymi grami w “prawdę czy wyzwanie”.

W “Wybierz miłość” to Ty decydujesz, jak potoczą się losy Cami. Czy wybierze stabilność u boku Paula czy może zaryzykuje i podąży za swoimi marzeniami? Czy Rex czy Jack okażą się miłością jej życia? Przed Cami rozciąga się wachlarz kuszących możliwości, ale pamiętaj – nie wszystko zawsze ułoży się po Twojej myśli. Przygotuj się na emocjonującą podróż pełną napięcia i niezapomnianych wyborów.

Cały film „Wybierz miłość” online

Premiera filmu “Wybierz miłość”, wyreżyserowanego przez Stuarta McDonalda, odbyła się już 31 sierpnia 2023 roku. Oryginalny tytuł filmu to “Choose Love”, a scenariusz został napisany przez Josann McGibbon. Film ten został wyprodukowany w USA i ma czas trwania 77 minut.

Dostępność na vod4k

Film nie jest jeszcze dostępny na vod4k.pl, jeśli się pojawi niezwłocznie poinformujemy o jego dostępności

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!