Wtargnięcie

5.4/10

Fabuła

W filmie “Wtargnięcie” po tragicznej inwazji na wymarzony dom małżonków, głęboko pogrążona w traumie żona desperacko poszukuje odpowiedzi. Zdeterminowana odkryć prawdę, odkrywa jednak, że to, co dotychczas uważała za największe zagrożenie, było jedynie początkiem prawdziwego koszmaru. Teraz musi stawić czoła niebezpieczeństwu, które jest znacznie bardziej przerażające i nieuchronne niż kiedykolwiek sobie wyobrażała. Czy zdoła ocalić siebie i swoją rodzinę przed tym nowym, nieodgadnionym zagrożeniem? “Wtargnięcie” to pełna napięcia i nieprzewidywalnych zwrotów akcji historia, która porusza temat siły ludzkiego ducha w obliczu przeciwności losu.

Cały film „Wtargnięcie” online

Premiera filmu “Wtargnięcie”, wyreżyserowanego przez Adama Salky’ego, odbyła się już dnia 22 września 2021 roku. Oryginalny tytuł filmu to “Intrusion”, a jest on zaliczany do gatunku thriller. Produkcja filmu miała miejsce w Stanach Zjednoczonych. Scenariusz został napisany przez Chrisa Sparlinga, a czas trwania filmu wynosi 93 minuty. Biorąc pod uwagę dzisiejszą datę, czyli 30 sierpnia 2023 roku, możemy stwierdzić, że premiera filmu “Wtargnięcie” odbyła się już w przeszłości.

Gdzie oglądać „Wtargnięcie” online?

Film można obejrzeć na platformie VOD, takiej jak Netflix. Netflix jest znany z szerokiej gamy filmów i seriali dostępnych w swojej bibliotece. Serwis ten oferuje również oryginalne produkcje, które zdobyły wiele nagród i cieszą się dużą popularnością.

Dostępność na vod4k

Film jest dostępny na vod4k, możesz go znaleźć pod tym adresem: link do filmu

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!