Wszystko poszło dobrze

6.5/10

Fabuła

W filmie “Wszystko poszło dobrze” poznajemy 85-letniego André, który doznaje udaru i zostaje częściowo sparaliżowany. Przyzwyczajony do aktywnego i niezależnego życia, nie chce być zależny od innych. W desperacji prosi swoje córki o zorganizowanie eutanazji, która jest legalna w Szwajcarii. Córki, choć niechętnie, zgadzają się pomóc ojcu, ale w głębi serca liczą na to, że André odzyska chęć do życia i zmieni swoją decyzję. Film porusza trudne tematy dotyczące autonomii jednostki, miłości rodzinnej i trudności związanych z opieką nad bliskimi w trudnych sytuacjach życiowych. “Wszystko poszło dobrze” to historia pełna emocji, która skłania do refleksji nad wartością życia i znaczeniem rodziny.

Cały film „Wszystko poszło dobrze” online

Premiera filmu “Wszystko poszło dobrze”, wyreżyserowanego przez François Ozona, odbyła się już 7 lipca 2021 roku. Film o oryginalnym tytule “Tout s’est bien passé” jest dramatem o czasie trwania 113 minut. Został wyprodukowany we Francji i w Belgii, a sam reżyser jest jedynym twórcą tego dzieła. Mimo że dzisiejsza data to 6 listopada 2023 roku, premiera filmu miała miejsce już w przeszłości, co pozwoliło widzom na zanurzenie się w historię opowiedzianą przez François Ozona.

Gdzie oglądać „Wszystko poszło dobrze” online?

Film można oglądać na serwisach VOD takich jak Canal +, Canal + Premiery, Player+, Kino pod Baranami oraz Moje Ekino.

Canal + to znany serwis VOD, który słynie z bogatej oferty filmowej, w tym premierowych produkcji, seriali oraz programów sportowych.

Canal + Premiery to kolejny serwis VOD oferujący dostęp do najnowszych filmów i seriali, które są emitowane na antenie Canal +.

Player+ to popularny serwis VOD, który umożliwia oglądanie filmów, seriali oraz programów telewizyjnych.

Kino pod Baranami to platforma VOD prowadzona przez jedno z najstarszych kin studyjnych w Polsce. Serwis ten oferuje dostęp do klasycznych filmów oraz nowości kinowych.

Moje Ekino to serwis VOD, który słynie z szerokiej biblioteki filmowej obejmującej różne gatunki i produkcje zarówno polskie, jak i zagraniczne.

Dostępność na vod4k

Film nie jest jeszcze dostępny na vod4k.pl, jeśli się pojawi niezwłocznie poinformujemy o jego dostępności

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!