Wschodząca gwiazda

6.9/10

Fabuła

“Wschodząca gwiazda” to poruszający film oparty na prawdziwej historii Antetokounmpo – rodziny, która walczyła o przetrwanie i spełnienie swoich marzeń. Charles i Vera Antetokounmpo, pochodzący z Nigerii, znaleźli się w Grecji, gdzie musieli stawić czoła codziennej groźbie deportacji. Żyjąc w niepewności, próbowali zapewnić lepszą przyszłość swoim pięciorgu dzieciom. Ich najstarszy syn pozostał w Nigerii, więc para desperacko dążyła do uzyskania greckiego obywatelstwa, ale napotykali na liczne przeszkody.

W trudnych warunkach życia w Atenach, bracia Giannis i Thanasis odkrywają swoje niezwykłe talenty sportowe, grając w lokalnej drużynie koszykarskiej. Przez ciężką pracę i determinację, dążą do osiągnięcia sukcesu na międzynarodowej arenie sportowej, razem z bratem Kostasem. W poprzednim sezonie Giannis i Thanasis pomogli Milwaukee Bucks zdobyć pierwszy mistrzowski pierścień od 50 lat, a Kostas grał dla mistrzów poprzedniego sezonu, Los Angeles Lakers.

“Wschodząca gwiazda” to film pełen emocji i inspirujących momentów. Pokazuje siłę rodziny i determinację, która pozwala pokonać wszelkie przeciwności losu. W rolach głównych występują utalentowani aktorzy, tak jak Dayo Okeniyi, Yetide Badaki, Manish Dayal i Taylor Nichols. Reżyserią filmu zajął się Akin Omotoso, a scenariusz napisał Arash Amel. Produkcją zajęli się Bernie Goldmann, Giannis Antetokounmpo i Douglas S. Jones.

“Wschodząca gwiazda” to niezwykła opowieść o sile marzeń, determinacji i miłości rodzinnej. Przenosi widzów w świat Antetokounmpo, gdzie każdy może znaleźć inspirację do dążenia do swoich celów i pokonywania przeciwności.

Cały film „Wschodząca gwiazda” online

Premiera filmu “Wschodząca gwiazda”, wyreżyserowanego przez Akin Omotoso, odbyła się już 24 czerwca 2022 roku. Oryginalny tytuł filmu to “Rise”, a jego gatunki to biograficzny, dramatyczny oraz sportowy. Film został wyprodukowany w USA, a scenariusz został napisany przez Arasha Amela. Czas trwania filmu wynosi 113 minut. Biorąc pod uwagę dzisiejszą datę, czyli 30 listopada 2023 roku, możemy stwierdzić, że premiera filmu “Wschodząca gwiazda” odbyła się już w przeszłości.

Gdzie oglądać „Wschodząca gwiazda” online?

Film można obejrzeć na platformie VOD, a konkretnie na serwisie Disney+. Disney+ jest znany z posiadania szerokiej biblioteki filmów i seriali, w tym produkcji Disneya, Marvela, Star Wars oraz Pixar. Serwis oferuje wysoką jakość obrazu i dźwięku, a także możliwość oglądania treści w dowolnym miejscu i czasie dzięki funkcji offline.

Dostępność na vod4k

Film nie jest jeszcze dostępny na vod4k.pl, jeśli się pojawi niezwłocznie poinformujemy o jego dostępności

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!