Wróć do mnie

5.9/10

Fabuła

“Wróć do mnie” to pełna humoru i niespodzianek komedia, która opowiada historię Petera (Charlie Day) i Emmy (Jenny Slate). Para była przekonana, że mają wszystko, czego potrzebują – małżeństwo, dzieci i dom na przedmieściach. Jednak ich świat legł w gruzach, gdy ich partnerzy postanowili ich zostawić. Z przerażeniem odkrywają, że byli partnerzy już znaleźli sobie nowe życie.

Peter i Emma postanawiają więc wymyślić komiczną intrygę, aby odzyskać swoich byłych partnerów. Jednak rezultaty ich działań okazują się nieco zaskakujące. Czy ta nietypowa strategia przyniesie im szczęście i pozwoli na powrót do ukochanych osób? “Wróć do mnie” to film pełen zwrotów akcji, który porusza temat miłości, relacji i tego, jak czasami trzeba podjąć ryzyko, aby odzyskać to, co się straciło.

Cały film „Wróć do mnie” online

Premiera filmu “Wróć do mnie”, wyreżyserowanego przez Jasona Orleya, odbyła się już 11 lutego 2022 roku. Oryginalny tytuł filmu to “I Want You Back”, a jest to komedia o czasie trwania 117 minut. Film został wyprodukowany w USA, a scenariusz napisali Isaac Aptaker i Elizabeth Berger. Mamy teraz 29 października 2023 roku, więc premiera filmu “Wróć do mnie” odbyła się już w przeszłości.

Gdzie oglądać „Wróć do mnie” online?

Film można oglądać na platformie VOD, a jednym z popularnych serwisów tego typu jest Amazon Prime Video. Amazon Prime Video słynie z szerokiej biblioteki filmów i seriali, w tym produkcji oryginalnych, które są dostępne dla subskrybentów. Serwis oferuje również funkcje takie jak personalizowane rekomendacje, możliwość pobierania treści do oglądania offline oraz dostęp do dodatkowych usług, takich jak darmowa wysyłka zamówień na Amazonie.

Dostępność na vod4k

Film nie jest jeszcze dostępny na vod4k.pl, jeśli się pojawi niezwłocznie poinformujemy o jego dostępności

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!