Wredne igraszki

6.2/10

Fabuła

“Zaklinacze słów” to pełna emocji i intryg komedia romantyczna, która przenosi nas w świat ambitnej Lucy Hutton i jej nieustającej rywalizacji z wyrachowanym Joshua Templemanem. Oboje pracują w prestiżowym wydawnictwie i walczą o awans na wysokie stanowisko. Ich niechęć do siebie tylko rośnie, a każde z nich jest gotowe sięgnąć po najbardziej nieuczciwe metody, aby zdobyć przewagę.

Jednak los ma dla nich inne plany. W wyniku przypadkowego pocałunku w windzie, ich relacje diametralnie się zmieniają. Namiętność i chemia między nimi staje się nie do opanowania, a walka na rozum zamienia się w walkę o serce drugiej osoby.

“Zaklinacze słów” to historia o tym, jak nienawiść może przerodzić się w miłość i jak czasami najmniej spodziewane wydarzenia potrafią odmienić nasze życie. Czy Lucy i Joshua będą w stanie pogodzić swoje różnice i znaleźć wspólny język? Czy ich uczucie przetrwa próby czasu i zawirowania zawodowego świata?

Ten film porusza tematy ważne dla każdego – ambicję, rywalizację, ale także znaczenie prawdziwej miłości i zrozumienia. “Zaklinacze słów” to pełna humoru, wzruszeń i niezapomnianych momentów opowieść, która na długo pozostanie w pamięci widzów.

Cały film „Wredne igraszki” online

Premiera filmu “Wredne igraszki”, wyreżyserowanego przez Petera Hutchingsa, odbyła się już dnia 3 grudnia 2021 roku. Oryginalny tytuł filmu to “The Hating Game”, a jest on komedią romantyczną. Film został wyprodukowany w USA i jego scenariusz został napisany przez Christinę Mengert. Czas trwania filmu wynosi 102 minuty. Biorąc pod uwagę dzisiejszą datę, czyli 4 października 2023 roku, premiera filmu “Wredne igraszki” miała miejsce w przeszłości, ponieważ odbyła się już prawie dwa lata temu.

Gdzie oglądać „Wredne igraszki” online?

Film “Canal + Premiery” można oglądać na platformie Canal+.

Film “Player+” można oglądać na platformie Player+, która jest jednym z najpopularniejszych polskich serwisów VOD. Player+ słynie z szerokiej oferty filmów, seriali oraz programów telewizyjnych.

Filmy można również oglądać na platformie Amazon Prime Video, która oferuje bogaty katalog filmów i seriali. Amazon Prime Video jest znany z produkcji własnych, takich jak “The Marvelous Mrs. Maisel” czy “The Boys”.

Natomiast serwis Cineman to nieznany mi serwis VOD.

Dostępność na vod4k

Film jest dostępny na vod4k, możesz go znaleźć pod tym adresem: link do filmu

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!