Wolka

5.7/10

Fabuła

Film “Wolka” to historia Annie, która wychodzi na wolność po odbyciu ostatnich dni odsiadki. Jej głównym celem jest rozliczenie się z przeszłością poprzez odnalezienie Doroty, z którą ma nierozwiązane sprawy. Jednak szybko okazuje się, że zadanie to nie jest takie proste, a w nowej rzeczywistości Annie może polegać tylko na sobie. Jej poszukiwania prowadzą ją na Islandię, gdzie podszywając się pod przyjaciółkę Doroty, zdobywa zaufanie jej rodziny. Tylko one dwie znają prawdę o grze, która się toczy. Jak długo potrwa ta sielanka? Jakie mroczne tajemnice skrywa nasza bohaterka i jaki jest jej prawdziwy cel wizyty? Jedno jest pewne – na tej wyspie nie jest już bezpiecznie. W filmie “Wolka” odkryjemy emocjonującą historię pełną zwrotów akcji, tajemnic i niebezpieczeństwa.

Cały film „Wolka” online

Premiera filmu “Wolka” odbyła się 28 maja 2021 roku. Film został wyreżyserowany przez Árni Ólafur Ásgeirssona, który jest jedynym reżyserem produkcji. “Wolka” to dramat, który został wyprodukowany we współpracy między Polską a Islandią. Scenariusz filmu został napisany przez Árni Ólafur Ásgeirssona oraz Michała Godzica. Czas trwania filmu wynosi 100 minut.

Gdzie oglądać „Wolka” online?

Film “Canal + Premiery” można oglądać na platformie Canal+.

Filmy na platformie Amazon można oglądać na serwisie Amazon Prime Video, który słynie z szerokiej biblioteki filmów i seriali, w tym produkcji oryginalnych.

Play Now to platforma VOD oferowana przez operatora telewizji kablowej Play. Na Play Now można znaleźć różne filmy i seriale.

Cineman to serwis VOD, który oferuje szeroki wybór filmów i seriali do oglądania online.

Rakuten to kolejny serwis VOD, który umożliwia oglądanie filmów i seriali online. Rakuten słynie z różnorodności swojej biblioteki filmowej.

Dostępność na vod4k

Film jest dostępny na vod4k, możesz go znaleźć pod tym adresem: link do filmu

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!