Wirtualne imperium

5.8/10

Fabuła

W filmie “Wirtualne imperium” przenosimy się w świat nielegalnego handlu, gdzie narkotyki, broń i nielegalne organy są dostępne jednym kliknięciem. Opowieść rozpoczyna się w 2011 roku, gdy młody biznesmen Ross Ulbricht postanawia wykorzystać lukę rynkową i stworzyć platformę internetową o nazwie Silk Road. Ta witryna, zwana również “narkotycznym Amazonem”, staje się miejscem, gdzie wszelkie zakazane towary są dostępne dla każdego.

Film ukazuje nie tylko kulisy funkcjonowania Silk Road, ale także skomplikowane relacje między handlarzami, użytkownikami i władzami ścigającymi. Widzowie będą świadkami niebezpiecznych transakcji, intryg i walki o władzę na tym wirtualnym rynku.

“Wirtualne imperium” to opowieść o tym, jak jeden człowiek zmienia oblicze nielegalnego handlu, wprowadzając go do świata wirtualnego. Film porusza ważne tematy związane z przestępczością internetową, etyką w biznesie oraz granicami wolności w sieci. Przenosi nas w mroczny świat zorganizowanej przestępczości, gdzie każdy krok może mieć poważne konsekwencje.

Przygotuj się na emocjonującą podróż przez Wirtualne Imperium – miejsce, gdzie granice między prawem a przestępstwem zacierają się, a jedno kliknięcie może zmienić wszystko.

Cały film „Wirtualne imperium” online

Dzisiejsza data to 22.11.2023, a więc zestawiając ją z datą premiery filmu “Wirtualne imperium” możemy stwierdzić, że premiera tego filmu już się odbyła. Film miał swoją premierę 19 lutego 2021 roku. Oryginalny tytuł filmu to ‘Silk Road’, a jedynym reżyserem jest Tiller Russell, który również napisał scenariusz. “Wirtualne imperium” to thriller o czasie trwania 116 minut. Film został wyprodukowany w USA.

Gdzie oglądać „Wirtualne imperium” online?

Film “Canal + Premiery” można oglądać na platformie Canal+.

Filmy można również oglądać na platformie Amazon Prime Video, która słynie z szerokiej biblioteki filmowej oraz produkcji własnych.

Inny serwis, gdzie można oglądać filmy, to Cineman, który oferuje różnorodne tytuły filmowe.

Również na platformie Rakuten można znaleźć filmy do oglądania online. Rakuten słynie z bogatej oferty filmowej oraz możliwości wynajmu lub zakupu filmów.

Dostępność na vod4k

Film nie jest jeszcze dostępny na vod4k.pl, jeśli się pojawi niezwłocznie poinformujemy o jego dostępności

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!