Wilkołaki są wśród nas

5.6/10

Fabuła

W mrocznym filmie “Wilkołaki są wśród nas” pewne małe amerykańskie miasteczko zostaje odcięte od reszty świata przez burzę śnieżną. W tym samym czasie do miasta przybywa nowy, ambitny sierżant Finn. Kiedy mieszkańcy odkrywają, że w okolicy grasuje tajemnicze stworzenie, wszyscy ukrywają się w swoich domach, próbując przetrwać noc za wszelką cenę. Jednak Finn i Cecily, pracownica poczty, zostają uwięzieni w lokalnej gospodzie, gdzie natrafiają na tajemniczą grupę miejscowych. Razem postanawiają rozwikłać sekret zagadkowych zaginięć. Nikt jednak nie podejrzewa, że bestia może czaić się wśród nich. Czy uda im się odkryć tożsamość wilkołaka i ocalić miasteczko przed jego atakami? Przekonaj się sam, oglądając ten pełen napięcia i tajemnicy film!

Cały film „Wilkołaki są wśród nas” online

Premiera filmu “Wilkołaki są wśród nas”, wyreżyserowanego przez Josha Rubena, odbyła się już 16 czerwca 2021 roku. Oryginalny tytuł filmu to “Werewolves Within”. Jest to horror komediowy o czasie trwania 96 minut. Scenariusz został napisany przez Mishnę Wolff. Film został wyprodukowany w USA.

Dzisiejsza data to 14 listopada 2023 roku, więc premiera filmu “Wilkołaki są wśród nas” miała miejsce już jakiś czas temu. Film ten z pewnością przyciągnął uwagę miłośników horrorów i komedii, którzy mogli delektować się przez 96 minut niezwykłą historią o wilkołakach. Reżyser Josh Ruben zapewne stworzył niezapomniane wrażenia wizualne i emocjonalne, które pozostaną w pamięci widzów na długo. Scenariusz autorstwa Mishny Wolff zapewnił ciekawą fabułę, która połączyła elementy grozy i humoru w niezwykły sposób. Film “Wilkołaki są wśród nas” jest kolejnym przykładem udanej produkcji z USA, która zdobyła uznanie zarówno krytyków, jak i publiczności.

Gdzie oglądać „Wilkołaki są wśród nas” online?

Film “Canal + Premiery” można oglądać na platformie Canal+ oraz w serwisie VOD Canal+ Online. Serwis Canal+ Online słynie z bogatej oferty filmowej, w tym premierowych produkcji, ekskluzywnych seriali oraz transmisji sportowych.

Film “Play Now” można oglądać na platformie Play Now, która jest dostępna dla abonentów sieci Play. Serwis Play Now oferuje szeroki wybór filmów, seriali, programów telewizyjnych oraz transmisji sportowych.

Film emitowany przez stację telewizyjną Polsat można oglądać na antenie telewizyjnej Polsat lub w serwisie VOD Polsat Box Go. Polsat słynie z różnorodnej oferty programowej, w tym filmów, seriali, programów rozrywkowych i informacyjnych.

Film dostępny w serwisie Rakuten można oglądać na platformie Rakuten TV. Serwis Rakuten TV słynie z szerokiego wyboru filmów i seriali, w tym produkcji kinowych, dokumentalnych i animowanych.

Dostępność na vod4k

Film nie jest jeszcze dostępny na vod4k.pl, jeśli się pojawi niezwłocznie poinformujemy o jego dostępności

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!