Wilk, lew i ja

6.6/10

Fabuła

“Wilczyca, lew i ja” to poruszający film opowiadający historię Almy, która powraca do swojego ukochanego domu na malowniczej wyspie w Kanadzie. Wraz z nią wracają wspomnienia dzieciństwa spędzonego w otoczeniu pięknego lasu i nauki od dziadka o harmonii z naturą. Jednak los sprawia, że Alma spotyka dwójkę niezwykłych zwierząt – małego wilczka i urocze lwiątko. Wilczek jest potomkiem wilczycy, która była przyjacielem jej dziadka, a lwiątko cudem ocalało z katastrofy lotniczej i miało trafić na arenę cyrkową. Alma postanawia zabrać je do domu i stać się ich opiekunką.

Przyjaźń między Almą, wilczkiem i lwiątkiem staje się nierozerwalna, a zwierzęta coraz lepiej radzą sobie w otaczającym świecie. Jednak ich szczęście zostaje zagrożone, gdy okazuje się, że są poszukiwane przez leśnych strażników. Czy Alma będzie mogła liczyć na pomoc najbliższych? Czy uda się jej ocalić tę niezwykłą przyjaźń i zapobiec rozłące z ukochanymi podopiecznymi?

“Wilczyca, lew i ja” to pełna emocji i przygód historia, która przeniesie widza w magiczny świat przyrody i pokaże, jak silna może być więź między człowiekiem a zwierzętami. To film, który porusza temat ochrony dzikiej przyrody i uczy nas, jak ważne jest szanowanie i troska o nasze zwierzęce przyjaciół. Przygotujcie się na największą przygodę w życiu Almy i jej niezwykłych towarzyszy!

Cały film „Wilk, lew i ja” online

Premiera filmu “Wilk, lew i ja”, wyreżyserowanego przez Gillesa de Maistre’a, odbyła się już 25 września 2021 roku. Oryginalny tytuł filmu to “Le loup et le lion”. Film należy do gatunku familijnego i przygodowego. Został wyprodukowany we Francji i Kanadzie. Scenariusz został napisany przez Prune de Maistre. Czas trwania filmu wynosi 99 minut. Biorąc pod uwagę dzisiejszą datę, czyli 5 grudnia 2023 roku, premiera filmu “Wilk, lew i ja” miała miejsce już w przeszłości.

Gdzie oglądać „Wilk, lew i ja” online?

Film można oglądać na następujących platformach:

1. Canal + – Serwis VOD, który słynie z bogatej oferty filmowej, w tym ekskluzywnych produkcji i premier.

2. Canal + Premiery – Kanał telewizyjny, który specjalizuje się w emisji najnowszych filmów i produkcji kinowych.

3. Player+ – Serwis VOD oferujący szeroki wybór filmów, seriali oraz programów telewizyjnych. Słynie z oryginalnych produkcji własnych.

4. Play Now – Platforma VOD, która umożliwia oglądanie filmów, seriali oraz programów telewizyjnych. Jest dostępna dla abonentów sieci Play.

5. Polsat – Telewizja, która emituje różnorodne filmy i seriale. Niektóre z nich są dostępne również na platformie VOD.

6. Katoflix – Serwis VOD, który oferuje szeroki wybór filmów i seriali, w tym polskie produkcje.

7. Rakuten – Platforma VOD znana z dużej biblioteki filmowej, obejmującej zarówno nowości kinowe, jak i klasyki.

8. Chili – Serwis VOD, który umożliwia wynajem lub zakup filmów online. Oferuje różnorodne tytuły z różnych gatunków.

Wszystkie wymienione serwisy i platformy umożliwiają oglądanie filmów w zależności od dostępności konkretnych tytułów.

Dostępność na vod4k

Film nie jest jeszcze dostępny na vod4k.pl, jeśli się pojawi niezwłocznie poinformujemy o jego dostępności

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!