Wierzę w Mikołaja

4.6/10

Fabuła

W filmie “Wierzę w Mikołaja” po pięciu miesiącach udanych randek Lisa, z przerażeniem odkrywa, że Tom, jej ukochany, uwielbia święta, które ona znienawidza. Zdeterminowana, aby przekonać go, że to najpiękniejszy czas w roku, Lisa podejmuje wyzwanie. Wraz z przyjaciółmi i rodziną, rozpoczyna magiczną podróż przez świąteczne tradycje i magię. Czy Lisa zdoła odnaleźć w sobie wiarę w Mikołaja i pokochać święta tak samo jak Tom? Przekonaj się, jak ta historia pełna humoru, miłości i odkrywania prawdziwego znaczenia Bożego Narodzenia, może zmienić nasze spojrzenie na ten wyjątkowy czas. “Wierzę w Mikołaja” to film, który sprawi, że uwierzysz w magię świąt i odnajdziesz radość w najmniej spodziewanych miejscach.

Cały film „Wierzę w Mikołaja” online

Premiera filmu “Wierzę w Mikołaja” już się odbyła. Film został wyreżyserowany przez Alexa Ranarivelo, a jego oryginalny tytuł to “I Believe in Santa”. Jest to film o tematyce świątecznej, który trwa 90 minut. Scenariusz został napisany przez Johna Duceya. Produkcja filmu odbyła się w USA. Premiera miała miejsce 14 grudnia 2022 roku.

Gdzie oglądać „Wierzę w Mikołaja” online?

Film można obejrzeć na platformie VOD, takiej jak Netflix. Netflix jest znany z szerokiej gamy filmów i seriali dostępnych w swojej bibliotece, w tym produkcji oryginalnych, które zdobyły wiele nagród. Serwis ten oferuje również personalizowane rekomendacje dla użytkowników, wysoką jakość transmisji i możliwość oglądania treści na różnych urządzeniach.

Dostępność na vod4k

Film nie jest jeszcze dostępny na vod4k.pl, jeśli się pojawi niezwłocznie poinformujemy o jego dostępności

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!