Wielka wolność

7/10

Fabuła

“Wielka wolność” to poruszający film, który przenosi nas w powojenne Niemcy, gdzie Hans, nieustannie trafia do więzienia z powodu swojej orientacji homoseksualnej. Paragraf 175 systematycznie tłamsi jego pragnienie wolności, jednak jedynym stałym wsparciem w życiu więźnia staje się Viktor – długoletni towarzysz z celi, skazany za morderstwo. To, co na początku budzi wstręt, stopniowo przekształca się w niezwykłą miłość, która stawia czoła przeciwnościom i wyzwala ducha walki o prawdziwą wolność. Przeplatając wątki emocjonalne i społeczne, film “Wielka wolność” ukazuje siłę miłości i determinacji w obliczu opresji, pozostawiając widza z głębokim przesłaniem o potrzebie akceptacji i równości dla wszystkich.

Cały film „Wielka wolność” online

Premiera filmu “Wielka wolność”, wyreżyserowanego przez Sebastiana Meise, odbyła się już 8 lipca 2021 roku. Oryginalny tytuł filmu to “Große Freiheit”, a jest on dramatem o czasie trwania 116 minut. Film został wyprodukowany w Austrii, a scenariusz został napisany przez Sebastiana Meise’a i Thomasa Reidera. Mamy teraz 4 grudnia 2023 roku, więc premiera filmu “Wielka wolność” odbyła się już w przeszłości, ponad dwa lata temu.

Gdzie oglądać „Wielka wolność” online?

Film można oglądać na serwisach VOD takich jak HBO Max, Player+ oraz Play Now.

HBO Max to popularny serwis VOD, który słynie z szerokiej biblioteki filmów i seriali. Oferuje on dostęp do najnowszych produkcji filmowych i telewizyjnych, w tym oryginalnych treści stworzonych specjalnie dla tego serwisu. HBO Max jest znany również z wysokiej jakości strumieniowania i możliwości pobierania treści offline.

Player+ to inny popularny serwis VOD, który oferuje szeroki wybór filmów, seriali oraz programów telewizyjnych. Serwis ten wyróżnia się również funkcją “Player Restart”, która umożliwia oglądanie programów od początku, nawet jeśli już się rozpoczęły. Player+ zapewnia także dostęp do wielu kanałów telewizyjnych na żywo.

Play Now to kolejny serwis VOD, który umożliwia oglądanie filmów i seriali online. Ten serwis słynie z dużej ilości polskich produkcji, w tym popularnych seriali i filmów kinowych. Play Now oferuje również opcję wynajmu lub zakupu filmów, które można oglądać w dowolnym momencie.

Wszystkie te serwisy VOD zapewniają wygodny dostęp do różnorodnej zawartości filmowej i telewizyjnej, dając użytkownikom możliwość oglądania ulubionych produkcji w dowolnym czasie i miejscu.

Dostępność na vod4k

Film nie jest jeszcze dostępny na vod4k.pl, jeśli się pojawi niezwłocznie poinformujemy o jego dostępności

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!