Wieczny singiel

5.9/10

Fabuła

Wieczny singiel Peter, zmęczony krytycznymi uwagami ze strony rodziny, postanawia zaskoczyć ich podczas świąt Bożego Narodzenia. W tym celu zaprasza do domu swojego najlepszego przyjaciela Nicka i udaje, że są parą. Jednak gdy matka Petera umawia go na randkę w ciemno z przystojnym trenerem Jamesem, ich misterny plan zaczyna się sypać. Czy Peter i Nick będą w stanie utrzymać pozory i uniknąć niezręcznych sytuacji? “Wieczny singiel” to pełna humoru i niespodziewanych zwrotów akcji komedia romantyczna, która porusza temat przyjaźni, miłości i akceptacji. Czy prawdziwa miłość może pojawić się tam, gdzie jej najmniej się spodziewamy? Przekonaj się sam!

Cały film „Wieczny singiel” online

Premiera filmu “Wieczny singiel”, w reżyserii Michaela Mayera, odbyła się już 2 grudnia 2021 roku. Oryginalny tytuł filmu to “Single All the Way”, a jest on swiatecznym filmem. Produkcja pochodzi z USA, a scenariusz został napisany przez Chada Hodga. Film trwa 99 minut.

Dzisiejsza data to 19 września 2023 roku, więc premiera filmu “Wieczny singiel” miała miejsce już jakiś czas temu. Widzowie mieli okazję zobaczyć historię przedstawioną w tym swiatecznym filmie, który trwał 99 minut. Reżyserem tego obrazu był Michael Mayer, a scenariusz stworzył Chad Hodge. Produkcja pochodzi z USA i zdobyła uznanie widzów swoim oryginalnym tytułem “Single All the Way”.

Gdzie oglądać „Wieczny singiel” online?

Film można oglądać na platformie VOD, takiej jak Netflix. Netflix jest znany z szerokiej gamy filmów i seriali dostępnych w swojej bibliotece. Serwis ten oferuje również oryginalne produkcje, które zdobyły wiele nagród i cieszą się dużą popularnością.

Dostępność na vod4k

Film jest dostępny na vod4k, możesz go znaleźć pod tym adresem: link do filmu

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!