W nieskończoność

5.7/10

Fabuła

W filmie “W nieskończoność” Evan McCauley (Mark Wahlberg) odkrywa, że posiada niezwykłe umiejętności i wspomnienia z miejsc, których nigdy nie odwiedził. Jego życie staje na głowie, gdy trafia na tajemniczą grupę zwaną “Infinities”, która ujawnia mu, że te wspomnienia są prawdziwe i pochodzą z jego poprzednich żyć. Dzięki tej grupie Evan dowiaduje się, że osoby posiadające jego dar mają zdolność do odradzania się ze wspomnieniami i wiedzą zgromadzoną przez wieki.

Jednak wraz z tą mocą pojawia się również niebezpieczeństwo. W przeszłości członkowie grupy ukryli pewne sekrety, które mogą zagrozić światu. Teraz Evan i jego nowi towarzysze muszą odnaleźć odpowiedzi w swoich wspomnieniach, aby powstrzymać innego posiadacza daru, który pragnie zniszczenia.

Film “W nieskończoność” to pełna akcji i tajemnicza podróż przez czas i przestrzeń. Przenikający thriller psychologiczny, który zadaje pytania o naszą tożsamość i nasze miejsce w historii. Czy Evan będzie w stanie odkryć prawdę o sobie i uratować świat przed zagładą? Przekonaj się sam, oglądając ten niezwykły film.

Cały film „W nieskończoność” online

Premiera filmu “W nieskończoność”, wyreżyserowanego przez Antoine’a Fuquę, odbyła się już 10 czerwca 2021 roku. Film, którego oryginalny tytuł to “Infinite”, jest thrillerem akcji o czasie trwania 106 minut. Został wyprodukowany w USA, a scenariusz napisali John Lee Hancock i Ian Shorr. Mimo że dzisiejsza data to 2 września 2023 roku, premiera tego filmu miała miejsce już w przeszłości.

Gdzie oglądać „W nieskończoność” online?

Film można oglądać na następujących platformach:

1. HBO Max – Serwis VOD, który słynie z szerokiej biblioteki filmów i seriali, w tym oryginalnych produkcji HBO.

2. Canal + Premiery – Platforma Canal+, która oferuje dostęp do najnowszych premier filmowych i serialowych.

3. Player+ – Polski serwis VOD, który oferuje różnorodne treści, w tym filmy, seriale, programy telewizyjne i sportowe.

4. Amazon Prime Video – Serwis VOD należący do Amazona, który oferuje szeroki wybór filmów i seriali, w tym oryginalne produkcje Amazon Studios.

5. Rakuten TV – Serwis VOD, który umożliwia oglądanie filmów i seriali online, w tym najnowszych produkcji kinowych.

6. Chili – Platforma VOD, która oferuje dostęp do szerokiej gamy filmów i seriali, zarówno nowości kinowych, jak i klasyków.

Wszystkie wymienione serwisy umożliwiają oglądanie filmów online w zależności od dostępności konkretnego tytułu.

Dostępność na vod4k

Film jest dostępny na vod4k, możesz go znaleźć pod tym adresem: link do filmu

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!