W królewskim stylu

5.6/10

Fabuła

W filmie “W królewskim stylu” poznajemy Isabellę, odważną właścicielkę salonu fryzjerskiego, która nie boi się mówić prawdy. Spotyka ona księcia Thomasa, który jest władcą swojego kraju i wkrótce ma wziąć ślub – głównie z rozsądku, a nie z miłości. Kiedy Izzy zostaje poproszona o wykonanie stylizacji na królewski ślub, nasza bohaterka i uroczy książę odkrywają, że aby odzyskać kontrolę nad swoim przeznaczeniem, muszą słuchać swojego serca. Przeplatając romantyzm, humor i emocje, film “W królewskim stylu” zabierze nas w podróż pełną niespodzianek i odkryć, pokazując nam, że czasami warto zaryzykować i podążać za tym, co naprawdę nas porusza.

Cały film „W królewskim stylu” online

Premiera filmu “W królewskim stylu”, wyreżyserowanego przez Ricka Jacobsona, odbyła się już 20 stycznia 2022 roku. Oryginalny tytuł filmu to “The Royal Treatment”, a jest to komedia romantyczna o czasie trwania 96 minut. Film został wyprodukowany w USA, a scenariusz napisała Holly Hester. Jednakże, biorąc pod uwagę dzisiejszą datę, czyli 14 września 2023 roku, premiera filmu jest już przeszłością.

Gdzie oglądać „W królewskim stylu” online?

Film można obejrzeć na platformie VOD, takiej jak Netflix. Netflix jest znany z szerokiej gamy filmów i seriali dostępnych w swojej bibliotece. Serwis ten oferuje również oryginalne produkcje, które zdobyły wiele nagród i cieszą się dużą popularnością.

Dostępność na vod4k

Film jest dostępny na vod4k, możesz go znaleźć pod tym adresem: link do filmu

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!