W gorsecie

6.4/10

Fabuła

“Pod koroną i w gorsecie” to poruszający film opowiadający historię pięknej i niezależnej Sisi, która znużona sztywnymi konwenansami austriackiej monarchii postanawia odnaleźć swoją wolność. Pragnąc uciec od dworskich obowiązków, wyrusza na fascynującą podróż po Europie, gdzie spotyka się z dawnymi przyjaciółmi i odkrywa dawne fascynacje. Jednak powrót do cesarskiego dworu okazuje się nieunikniony, a jej próby wprowadzenia zmian i uczynienia swojego życia bardziej ekscytującym wywołują szok i zgorszenie. Czy Sisi znajdzie sposób, aby spełnić swoje pragnienia i żyć tak, jak naprawdę chce? Przekonaj się, jak ta niezwykła kobieta stawi czoła konwenansom i odnajdzie swoje miejsce w świecie pełnym ograniczeń. “Pod koroną i w gorsecie” to historia inspirującej walki o wolność i spełnienie marzeń.

Cały film „W gorsecie” online

Premiera filmu “W gorsecie”, wyreżyserowanego przez Marie Kreutzer, odbyła się już 20 maja 2022 roku. Film, którego oryginalny tytuł to “Corsage”, jest biograficznym i kostiumowym obrazem o długości 114 minut. Został wyprodukowany we współpracy Austrii, Francji, Niemiec i Luksemburga. Scenariusz filmu również został napisany przez Marie Kreutzer.

Gdzie oglądać „W gorsecie” online?

Film można obejrzeć na serwisie VOD o nazwie Moje Ekino. Ten serwis słynie z szerokiej biblioteki filmowej, w której można znaleźć zarówno najnowsze produkcje kinowe, jak i klasyki filmowe. Moje Ekino oferuje wysoką jakość obrazu i dźwięku oraz możliwość oglądania filmów w dowolnym miejscu i czasie, dzięki czemu jest idealnym rozwiązaniem dla miłośników kina.

Dostępność na vod4k

Film jest dostępny na vod4k, możesz go znaleźć pod tym adresem: link do filmu

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!