W drogę

7.1/10

Fabuła

“Zagubieni w drodze” to niezwykły film debiutancki Pana Panahiego, który zaskoczył publiczność na tegorocznym festiwalu w Cannes. Syn legendarnego irańskiego reżysera Jafara Panahiego przedstawia historię rodziny, która wyrusza na pozornie zwyczajną podróż samochodem, by po chwili znaleźć się w wirze nieprzewidywalnych wydarzeń. Reżyser mistrzowsko buduje napięcie, trzymając nas w niepewności co do prawdziwego celu wyprawy. Zderzenie z rzeczywistością sprawia, że bohaterowie zbaczają z utartego szlaku i odkrywają dzikie zakątki swojego kraju. W samochodzie panuje mieszanka emocji – zdenerwowany dorosły syn za kierownicą, nostalgicznie nucąca matka obok niego, żartobliwy ojciec z nogą w gipsie i nadpobudliwy kilkulatek na tylnej kanapie, a schorowany pies podróżuje w bagażniku. Czy to tylko zwykła przejażdżka czy może ukrywa się za tym coś więcej? “Zagubieni w drodze” to film pełen tajemnic, który porusza tematy ucieczki i przemytu, pozostawiając widza z wieloma pytaniami i refleksjami.

Cały film „W drogę” online

Premiera filmu “W drogę”, którego jedynym reżyserem jest Panah Panahi, odbyła się już 10 lipca 2021 roku. Oryginalny tytuł filmu to ‘Jadde Khaki’, a jest on dramatem o czasie trwania 94 minut. Film został wyprodukowany w Iranie, a scenariusz napisany również przez Panaha Panahi.

Gdzie oglądać „W drogę” online?

Film można oglądać na serwisach VOD takich jak HBO Max i Player+.

HBO Max to popularny serwis VOD, który słynie z szerokiej biblioteki filmów i seriali. Oferuje on dostęp do najnowszych produkcji filmowych i telewizyjnych, w tym oryginalnych treści stworzonych specjalnie dla platformy. HBO Max jest znany również z wysokiej jakości strumieniowania i możliwości pobierania treści offline.

Player+ to inny popularny serwis VOD, który oferuje bogaty wybór filmów, seriali, programów telewizyjnych i transmisji sportowych. Serwis ten słynie z różnorodności swojej oferty, umożliwiając użytkownikom oglądanie ulubionych produkcji w dowolnym czasie i miejscu. Player+ zapewnia również dostęp do wielu kanałów telewizyjnych na żywo oraz opcję nagrywania programów.

Dostępność na vod4k

Film nie jest jeszcze dostępny na vod4k.pl, jeśli się pojawi niezwłocznie poinformujemy o jego dostępności

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!