Voyagers

5.5/10

Fabuła

“Voyagers” to film science fiction, który przenosi nas w przyszłość, gdzie los ludzkości jest zagrożony. Naukowcy odkrywają odległą planetę, która może stać się nowym domem dla naszej cywilizacji, jednak podróż tam zajmie wiele pokoleń. Aby zapewnić sukces tej misji, genialni młodzi kadeci zostają wysłani w kosmos, aby ich potomkowie mogli kontynuować kolonizację. Jednak kiedy pasażerowie odkrywają tajemnice związane z misją, atmosfera na statku staje się napięta. Paranoja i strach prowadzą do chaosu, a astronauci nie wiedzą, komu mogą zaufać ani gdzie leży prawda. “Voyagers” to pełna zwrotów akcji historia, która skłania do refleksji nad granicami zaufania i moralności w ekstremalnych warunkach.

Cały film „Voyagers” online

Premiera filmu “Voyagers” odbyła się już 8 kwietnia 2021 roku. Film został wyreżyserowany przez Neila Burgera, który jest jedynym reżyserem produkcji. “Voyagers” to thriller o czasie trwania 108 minut. Film został wyprodukowany we współpracy między Stanami Zjednoczonymi, Czechami i Rumunią. Neil Burger, oprócz reżyserii, napisał również scenariusz do tego filmu.

Gdzie oglądać „Voyagers” online?

Film “Canal + Premiery” można oglądać na platformie Canal+.

Filmy można również oglądać na serwisach VOD, takich jak Amazon Prime Video, Viaplay i Cineman.

Amazon Prime Video słynie z szerokiej biblioteki filmów i seriali, w tym oryginalnych produkcji Amazon Studios.

Viaplay to platforma VOD oferująca filmy, seriale, programy telewizyjne oraz transmisje sportowe. Serwis ten jest znany z bogatej oferty treści sportowych.

Cineman to serwis VOD specjalizujący się w filmach niezależnych i artystycznych. Oferuje on szeroki wybór filmów z różnych gatunków, w tym produkcje niszowe i festiwalowe.

Dostępność na vod4k

Film jest dostępny na vod4k, możesz go znaleźć pod tym adresem: link do filmu

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!