Venom 2: Carnage

5.9/10

Fabuła

W filmie “Venom 2: Carnage” przeniesiemy się w świat jednej z najważniejszych i najbardziej złożonych postaci Marvela – Venoma. Tym razem dziennikarz Eddie Brock (Tom Hardy) staje w obliczu nowego wyzwania, gdy jego ciało połączyło się z jeszcze bardziej niebezpieczną formą życia – Carnage’em (Woody Harrelson). Carnage to jeden z najbardziej ikonicznych czarnych charakterów Marvela, który wprowadzi chaos i zniszczenie do świata Venoma. Reżyserem tej produkcji jest utalentowany Andy Serkis, który zapewnia nam niezapomniane wrażenia wizualne i emocjonującą fabułę. Przygotujcie się na niezwykłą walkę dobra ze złem, która przyniesie wiele napięcia i nieoczekiwanych zwrotów akcji. “Venom 2: Carnage” to film, który z pewnością porwie widzów na emocjonującą podróż pełną adrenaliny i niezapomnianych momentów.

Cały film „Venom 2: Carnage” online

Premiera filmu “Venom 2: Carnage” odbyła się już 14 września 2021 roku. Film został wyreżyserowany przez Andy’ego Serkisa, znanego ze swojej pracy jako aktor i reżyser. Oryginalny tytuł filmu to “Venom: Let There Be Carnage”, a gatunek to akcja. Produkcja filmu odbyła się w Stanach Zjednoczonych, gdzie powstało wiele znanych i cenionych produkcji filmowych.

Scenariusz filmu został napisany przez Kelly Marcel, która stworzyła interesującą historię pełną akcji i napięcia. “Venom 2: Carnage” trwa 97 minut, co daje widzom wystarczająco dużo czasu na wciągającą podróż do świata superbohaterów i ich niebezpiecznych przeciwników.

Premiera filmu miała miejsce w 2021 roku, ale teraz, w dniu 20 czerwca 2023 roku, możemy spojrzeć na ten sukcesowy film z perspektywy czasu. “Venom 2: Carnage” zdobył uznanie zarówno krytyków, jak i widzów, którzy podziwiali doskonałą reżyserię Andy’ego Serkisa oraz dynamiczną akcję i wciągającą fabułę.

Film “Venom 2: Carnage” to kolejny dowód na to, że kino akcji nadal ma wielką moc przyciągania i potrafi dostarczyć emocji i rozrywki. Dzięki doskonałej obsadzie, w tym Tomowi Hardy’emu w roli głównej, oraz świetnemu scenariuszowi film zyskał status kultowego dzieła.

Choć premiera filmu odbyła się już w przeszłości, “Venom 2: Carnage” nadal pozostaje jednym z najbardziej pamiętnych i wpływowych filmów akcji ostatnich lat. Jego sukces otworzył drogę do kolejnych produkcji z udziałem postaci komiksowych, które cieszą się ogromną popularnością wśród widzów na całym świecie.

Gdzie oglądać „Venom 2: Carnage” online?

HBO Max – Film można oglądać na platformie VOD HBO Max, która słynie z szerokiej biblioteki filmów i seriali, w tym oryginalnych produkcji HBO.

Canal + Premiery – Film można oglądać na platformie VOD Canal + Premiery, która jest znana z premiery najnowszych filmów i seriali.

Player+ – Film można oglądać na platformie VOD Player+, która oferuje bogaty wybór filmów, seriali oraz programów telewizyjnych.

Amazon – Film można oglądać na platformie VOD Amazon Prime Video, która słynie z różnorodnej oferty filmowej, w tym oryginalnych produkcji Amazon Studios.

Play Now – Film można oglądać na platformie VOD Play Now, która oferuje dostęp do szerokiej gamy filmów i seriali.

Loomi – Film można oglądać na platformie VOD Loomi, która jest znana z polskich produkcji filmowych i serialowych.

Rakuten – Film można oglądać na platformie VOD Rakuten TV, która oferuje szeroki wybór filmów i seriali, zarówno nowości jak i klasyki.

Chili – Film można oglądać na platformie VOD Chili, która słynie z różnorodnej oferty filmowej, w tym najnowszych premier kinowych.

Dostępność na vod4k

Film jest dostępny na vod4k, możesz go znaleźć pod tym adresem: link do filmu

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!