Uwierz w Mikołaja

6/10

Fabuła

“Uwierz w Mikołaja” to poruszająca historia, która rozgrywa się w urokliwej górskiej chatce, gdzie Agnieszka zostaje odcięta od reszty świata przez gwałtowną śnieżycę. W tym trudnym czasie na jej drodze pojawia się tajemniczy i przystojny mężczyzna w stroju Świętego Mikołaja.

W międzyczasie pięcioletnia Zosia wraz ze swoją mamą stara się przygotować tradycyjną rodzinną wigilię, mimo kiepskiej sytuacji finansowej. Ich nadzieją jest Robert, samotny policjant pełniący służbę w Święta, który z czystego serca pragnie zrobić coś dobrego dla innych.

Jednak to nie wszystko, bo ten magiczny czas daje również szansę pewnemu mężczyźnie na ponowne spędzenie Bożego Narodzenia ze swoją ukochaną z dawnych lat. Jednak aby to się stało, kobieta jego życia musi znaleźć chwilę spokoju, mając pod opieką zwariowanych i nieobliczalnych pensjonariuszy domu opieki “Happy End”.

“Uwierz w Mikołaja” to film, który przenosi nas w świat magii świąt i miłości. Pokazuje, że nawet w najtrudniejszych chwilach warto wierzyć w dobroć drugiego człowieka i że magia świąt może zdziałać cuda. To historia, która porusza serca i daje nadzieję na to, że w Boże Narodzenie wszystko jest możliwe.

Cały film „Uwierz w Mikołaja” online

Premiera filmu “Uwierz w Mikołaja” odbyła się już 10 listopada 2023 roku. Film został wyreżyserowany przez Annę Wieczur, a jego scenariusz został napisany przez Ilonę Łepkowską. Jest to komedia o tematyce świątecznej. Produkcja filmu odbyła się w Polsce.

Dostępność na vod4k

Film nie jest jeszcze dostępny na vod4k.pl, jeśli się pojawi niezwłocznie poinformujemy o jego dostępności

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!