Urodzony mistrz

6.7/10

Fabuła

“Urodzony mistrz” to poruszający film opowiadający historię Mickeya Kelleya (Sean Patrick Flanery), weterana wojennego i jednego z nielicznych Amerykanów, którzy osiągnęli czarny pas w brazylijskim jiu-jitsu. Gdy Mickey spotyka Laylę (Katrina Bowden), miłość swojego życia, postanawia porzucić brutalne sporty walki. Jednak przeszłość nie daje mu spokoju. Aby zapewnić byt swojej rodzinie, Mickey musi powrócić na ring i wziąć udział w nielegalnym turnieju MMA organizowanym przez bezwzględnego Masona (Dennis Quaid). Czy Mickey zdoła pokonać swoje demony i odnaleźć równowagę między miłością a walką? “Urodzony mistrz” to pełna napięcia historia o sile determinacji, poświęceniu i odwadze, która poruszy serca widzów i dostarczy im niezapomnianych emocji.

Cały film „Urodzony mistrz” online

Premiera filmu “Urodzony mistrz” odbyła się 21 stycznia 2021 roku. Film został wyreżyserowany przez Alexa Ranarivelo, który jest jedynym reżyserem produkcji. Oryginalny tytuł filmu to “Born a Champion”, a jego gatunkiem jest dramat akcji. Film został wyprodukowany w Stanach Zjednoczonych. Scenariusz został napisany przez Seana Patricka Flanery’ego oraz Alexa Ranarivelo. Czas trwania filmu wynosi 111 minut.

Gdzie oglądać „Urodzony mistrz” online?

HBO Max – Film można oglądać na platformie VOD HBO Max, która słynie z szerokiej biblioteki filmów i seriali, w tym oryginalnych produkcji HBO.

Canal + Premiery – Film można oglądać na platformie VOD Canal + Premiery, która oferuje najnowsze premiery filmowe oraz dostęp do bogatej kolekcji filmów i seriali.

Player+ – Film można oglądać na platformie VOD Player+, która jest znana z różnorodnej oferty filmowej, w tym polskich i zagranicznych produkcji, a także seriali i programów telewizyjnych.

Play Now – Film można oglądać na platformie VOD Play Now, która oferuje szeroki wybór filmów, w tym zarówno nowości kinowe, jak i klasyki filmowe.

Polsat – Film można oglądać na platformie VOD Polsat, która oferuje dostęp do różnorodnych treści filmowych, w tym filmów fabularnych, dokumentalnych i animowanych.

Chili – Film można oglądać na platformie VOD Chili, która słynie z bogatej oferty filmowej, w tym najnowszych kinowych hitów, klasyków filmowych oraz niezależnych produkcji.

Dostępność na vod4k

Film nie jest jeszcze dostępny na vod4k.pl, jeśli się pojawi niezwłocznie poinformujemy o jego dostępności

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!