Umma

4.7/10

Fabuła

“Umma: Przemiana miłości” to poruszający film, który przenosi nas w świat Amandy (Sandra Oh) i jej córki (Fivel Stewart), które prowadzą spokojne życie na malowniczej amerykańskiej farmie. Ich codzienność zostaje jednak wywrócona do góry nogami, gdy Amanda otrzymuje tajemnicze szczątki swojej dawno utraconej matki z Korei.

Wraz z nadejściem tych szczątków, bohaterka zaczyna odczuwać niepokój i strach przed przemianą, która może ją ogarnąć. Czy to tylko wyobraźnia czy rzeczywiście matka próbuje się skomunikować z nią zza grobu? Amanda wyrusza w emocjonującą podróż do swoich korzeni, aby odkryć prawdę i rozwiązać zagadkę, która od lat ją dręczyła.

“Umma: Przemiana miłości” to nie tylko historia poszukiwania tożsamości, ale także opowieść o sile miłości i więzi rodzinnych. Film porusza temat trudnych relacji między matką a córką oraz konfrontacji z własnymi lękami i demonami przeszłości. Czy Amanda odważy się stawić czoła swoim najgłębszym obawom i odnaleźć spokój?

Przenikliwa gra aktorska Sandry Oh oraz Fivel Stewart w połączeniu z malowniczymi plenerami amerykańskiej farmy i tajemniczą atmosferą Korei, tworzą niezapomnianą podróż emocjonalną dla widza. “Umma: Przemiana miłości” to film, który porusza serce i umysł, pozostawiając nas z refleksją nad naszymi własnymi relacjami rodzinymi i siłą, jaką daje nam miłość matki.

Cały film „Umma” online

Dzisiejsza data to 11.11.2023, a więc zestawiając ją z datą premiery filmu “Umma”, możemy stwierdzić, że premiera już się odbyła. Film miał swoją premierę 18 marca 2022 roku. “Umma” to film wyreżyserowany wyłącznie przez Iris K. Shim, która jest również autorką scenariusza. Film należy do gatunku dramatu i horroru, a został wyprodukowany w USA. Czas trwania filmu wynosi 83 minuty.

Gdzie oglądać „Umma” online?

Film można oglądać na następujących platformach:

1. HBO Max – Serwis VOD, który słynie z szerokiej biblioteki filmów i seriali, w tym oryginalnych produkcji HBO.

2. Canal + Premiery – Platforma Canal+, która oferuje dostęp do najnowszych premier filmowych i serialowych.

3. Player+ – Polski serwis VOD, który oferuje różnorodne treści, w tym filmy, seriale, programy telewizyjne i sportowe.

4. Amazon Prime Video – Serwis VOD należący do Amazona, który oferuje szeroki wybór filmów i seriali, w tym oryginalne produkcje Amazon Studios.

5. Play Now – Platforma VOD od Play, która umożliwia oglądanie filmów, seriali oraz programów telewizyjnych.

6. iTunes – Sklep internetowy Apple, gdzie można kupować i wypożyczać filmy oraz seriale do oglądania na różnych urządzeniach.

7. Loomi – Polski serwis VOD, który oferuje dostęp do różnorodnych treści filmowych i serialowych.

8. Rakuten TV – Serwis VOD, który umożliwia zakup lub wypożyczenie filmów i seriali online.

9. Chili – Platforma VOD, która oferuje dostęp do szerokiej gamy filmów i seriali do wynajęcia lub zakupu online.

Dostępność na vod4k

Film nie jest jeszcze dostępny na vod4k.pl, jeśli się pojawi niezwłocznie poinformujemy o jego dostępności

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!