Ulica Strachu część 2: 1978

6.7/10

Fabuła

Ulica Strachu część 2: 1978 przenosi nas do Shadyside w lato 1978 roku. Po zakończeniu roku szkolnego, rozpoczynają się letnie atrakcje w obozie Nightwing. Jednak gdy kolejna osoba z Shadyside zostaje opętana chęcią zabijania, beztroska zabawa pod słońcem zamienia się w makabryczną walkę o przetrwanie.

W tym unikalnym sequelu, widzowie zostaną porwani do złowieszczej atmosfery lat 70. i przeniesieni w czasie do miejsca, gdzie młodzież spędzała swoje letnie wakacje. Wraz z bohaterami filmu będziemy świadkami narastającego napięcia i strachu, gdy kolejne ofiary padają na drodze seryjnego mordercy.

Ulica Strachu część 2: 1978 to nie tylko horror, ale również podróż w czasie, która pozwoli nam zgłębić tajemnice przeszłości Shadyside. Czy bohaterowie zdołają odkryć prawdę i powstrzymać szalejącego zabójcę? Czy przetrwają ten krwawy letni koszmar?

Ten film zapewni widzom niezapomniane emocje, doskonale oddając klimat lat 70. oraz dreszczyk grozy, który towarzyszy każdemu kroku bohaterów. Przygotujcie się na nieprzewidywalne zwroty akcji, wciągającą fabułę i przerażające sceny, które sprawią, że nie będziecie mogli oderwać się od ekranu. Ulica Strachu część 2: 1978 to film, który z pewnością zapadnie w pamięć i zostawi widzów z dreszczem na plecach.

Cały film „Ulica Strachu część 2: 1978” online

Premiera filmu “Ulica Strachu część 2: 1978” już się odbyła. Film został wyreżyserowany przez Leigh Janiak, a jego oryginalny tytuł to “Fear Street 2”. Jest to horror o czasie trwania 110 minut. Premiera miała miejsce 9 lipca 2021 roku. Film został wyprodukowany w USA i napisany przez Leigh Janiak oraz Zak Olkewicz. Mimo że dzisiejsza data to 29 sierpnia 2023 roku, można powiedzieć, że premiera filmu odbyła się w przeszłości.

Gdzie oglądać „Ulica Strachu część 2: 1978” online?

Film można oglądać na platformie VOD, takiej jak Netflix. Netflix jest znany z szerokiej gamy filmów i seriali dostępnych w swojej bibliotece. Serwis ten oferuje również oryginalne produkcje, które zdobyły wiele nagród i cieszą się dużą popularnością.

Dostępność na vod4k

Film jest dostępny na vod4k, możesz go znaleźć pod tym adresem: link do filmu

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!