Trzynastu

7.6/10

Fabuła

Film “Trzynastu” to poruszająca opowieść oparta na prawdziwych wydarzeniach. Historia skupia się na dwunastu chłopcach, członkach tajlandzkiej drużyny piłkarskiej, oraz ich odważnym trenerze. Podczas wycieczki do jaskini Tham Luang, grupa zostaje niespodziewanie uwięziona przez gwałtowne opady deszczu, które zalewają komorę we wnętrzu góry.

W labiryncie zalanych tuneli, bohaterowie stają przed nieprawdopodobnym wyzwaniem. Ich jedyną nadzieją na ocalenie jest zespół światowej klasy nurków, którzy podejmują się niebezpiecznej misji przemierzenia kilometrów nieznanych i pełnych pułapek korytarzy. Jednak odnalezienie chłopców okazuje się być tylko początkiem ich problemów.

Film “Trzynastu” ukazuje nie tylko dramatyczną walkę o przetrwanie, ale również siłę ludzkiego ducha i poświęcenie. Przeplatając wątki przyjaźni, determinacji i nadziei, produkcja ta porusza serca widzów i skłania do refleksji nad wartością życia i solidarnością w obliczu trudności.

Przykuwająca uwagę fabuła oraz autentyczność wydarzeń sprawiają, że film “Trzynastu” to nie tylko emocjonująca rozrywka, ale również inspirująca opowieść o odwadze i współpracy w obliczu najtrudniejszych sytuacji.

Cały film „Trzynastu” online

Premiera filmu “Trzynastu”, wyreżyserowanego przez Rona Howarda, odbyła się już 29 lipca 2022 roku. Oryginalny tytuł filmu to “Thirteen Lives”. Jest to biograficzny dramat o czasie trwania 149 minut. Film został wyprodukowany w Wielkiej Brytanii, a scenariusz napisany przez Williama Nicholsona. Dzisiejsza data to 04.09.2023, więc premiera filmu “Trzynastu” miała miejsce w przeszłości, ponieważ odbyła się przed dzisiejszą datą.

Gdzie oglądać „Trzynastu” online?

Film można oglądać na platformie VOD, a jednym z serwisów, na którym jest dostępny, jest Amazon Prime Video. Amazon Prime Video słynie z szerokiej biblioteki filmów i seriali, w tym produkcji oryginalnych, które są dostępne dla subskrybentów. Serwis oferuje również funkcje takie jak personalizowane rekomendacje, możliwość pobierania treści do oglądania offline oraz dostęp do innych usług Amazona, takich jak darmowa wysyłka zamówień.

Dostępność na vod4k

Film jest dostępny na vod4k, możesz go znaleźć pod tym adresem: link do filmu

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!