Trzech tatuśków

5.8/10

Fabuła

“Trzech tatuśków: Droga do ojcostwa” to pełna humoru i wzruszeń historia Jacka, który po 46 latach czekań w końcu zostaje ojcem. Teraz musi nauczyć swojego syna, jak radzić sobie w świecie, który sam już nie do końca rozumie. Nie chcąc wychować go na pospolitego mięczaka, Jack ignoruje rady innych tatusiów i postanawia pokazać synowi, jak być prawdziwym mężczyzną.

Jack prowadzi firmę produkującą klasyczne stroje sportowe razem ze swoimi przyjaciółmi, Connorem i Mikiem. Jednak gdy kierownictwo firmy decyduje się na zmianę polityki na bardziej nowoczesną i lifestylową, Jack zostaje zmuszony do wizyty u psychiatry, aby opanować swoją agresję. Nawet jego żona sugeruje terapię i sposoby na rozładowanie złości, gdy Jack obraża dyrektorkę szkoły syna. Mimo że publiczne przeprosiny jeszcze bardziej go rozwścieczają, postanawia być dobrym przykładem dla swojego dziecka.

Okazja do udowodnienia swojej nowej postawy i trenowania cierpliwości nadarza się, gdy Jack zostaje obstawiony w roli przewodniczącego dorocznej zbiórki. Czy Jack będzie w stanie pokazać swojemu synowi, jak być prawdziwym mężczyzną, nie tracąc przy tym swojej autentyczności? “Trzech tatuśków: Droga do ojcostwa” to pełna humoru i inspirująca opowieść o tym, jak odnaleźć równowagę między tradycją a nowoczesnością, by być najlepszym ojcem, jaki się da.

Cały film „Trzech tatuśków” online

Premiera filmu “Trzech tatuśków”, znanego również pod oryginalnym tytułem “Old Dads”, odbyła się już 20 października 2023 roku. Film został wyreżyserowany wyłącznie przez Billa Burra, który również współtworzył scenariusz razem z Benem Tishlerem. “Trzech tatuśków” to komedia o długości 102 minut, wyprodukowana w Stanach Zjednoczonych.

Dzisiejsza data to 5 listopada 2023 roku, więc premiera filmu “Trzech tatuśków” odbyła się już jakiś czas temu. Widzowie mieli okazję śmiać się i bawić przez ponad godzinę i pół przygód trzech ojców, którzy stawiają czoła różnym komediowym sytuacjom. Film ten z pewnością przyciągnął uwagę fanów gatunku komediowego, a reżyser Bill Burr zapewnił, że dostarczył im niezapomnianych chwil rozrywki.

Premiera filmu “Trzech tatuśków” była jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń kinowych tego roku. Teraz, gdy data premiery jest już przeszłością, fani mogą cieszyć się tym filmem w kinach lub w domowym zaciszu, korzystając z różnych platform streamingowych. Niezależnie od tego, czy oglądają go dzisiaj czy wcześniej, widzowie mają pewność, że “Trzech tatuśków” dostarczy im mnóstwo śmiechu i rozrywki.

Dostępność na vod4k

Film nie jest jeszcze dostępny na vod4k.pl, jeśli się pojawi niezwłocznie poinformujemy o jego dostępności

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!