Tragedia Makbeta

7/10

Fabuła

Nowa adaptacja klasycznej tragedii Szekspira, “Tragedia Makbeta”, przenosi nas w mroczny świat żądzy władzy i szaleństwa. Makbet, bohater zasłużony w wojnach o honor Szkocji, powraca do domu pragnąc tylko spokoju. Jednak spotkanie z trzema tajemniczymi wiedźmami zmienia jego los. Przepowiadają mu, że zostanie królem Szkocji, co wywołuje w nim nieodpartą chęć zdobycia tronu. Wraz z żoną, Lady Makbet, snuje plany i dokonuje zamachu na króla Duncana, spełniając przepowiednię. Kiedy wreszcie siada na upragnionym tronie, jego rządy stają się coraz bardziej brutalne, a on sam popada w paranoję. Widzi zjawy przypominające mu o popełnionych grzechach i coraz bardziej obawia się o swoje życie. Czy to szaleństwo czy instynkt przetrwania mobilizuje go do działania? Tymczasem Lady Makbet również pogrąża się w koszmarach i próbuje radzić sobie z własnymi demonami. Ta nowa interpretacja “Tragedii Makbeta” ukazuje nie tylko walkę o władzę, ale także jej tragiczne konsekwencje dla duszy i umysłu bohaterów.

Cały film „Tragedia Makbeta” online

Premiera filmu “Tragedia Makbeta” odbyła się już 24 września 2021 roku. Film został wyreżyserowany przez Joela Coena, który jest jedynym reżyserem produkcji. Oryginalny tytuł filmu to “The Tragedy of Macbeth”. Jest to dramat o czasie trwania 105 minut. Scenariusz filmu również został napisany przez Joela Coena. Produkcja pochodzi z USA.

Dzisiejsza data to 18 września 2023 roku, więc premiera filmu “Tragedia Makbeta” odbyła się już w przeszłości. Film ten został zaprezentowany publiczności 24 września 2021 roku. Jego reżyserem jest Joel Coen, który jest również autorem scenariusza. “Tragedia Makbeta” to dramat o długości 105 minut, wyprodukowany w Stanach Zjednoczonych.

Gdzie oglądać „Tragedia Makbeta” online?

Film można oglądać na platformie VOD, a konkretnie na serwisie Apple TV. Ten serwis VOD słynie z szerokiej biblioteki filmów i seriali, w tym produkcji oryginalnych, które są dostępne tylko na tej platformie. Apple TV oferuje również wysoką jakość obrazu i dźwięku oraz intuicyjny interfejs użytkownika.

Dostępność na vod4k

Film jest dostępny na vod4k, możesz go znaleźć pod tym adresem: link do filmu

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!