Tom i Jerry

5.7/10

Fabuła

W filmie “Tom i Jerry: Bitwa w Nowym Jorku” Jerry, niezłomny mysz, postanawia zamieszkać w ekskluzywnym hotelu w samym sercu Nowego Jorku. Niestety, jego obecność staje się poważnym problemem dla zdesperowanej organizatorki “ślubu stulecia”, która musi zatrudnić Toma, by pozbyć się nieproszonego gościa. Rozpoczyna się prawdziwa wojna między kotem a myszą, która grozi zniszczeniem nie tylko kariery organizatorki i samej ceremonii, ale także renomy hotelu. Jednak to jeszcze nie koniec problemów, gdyż dołącza do nich diabolicznie ambitny pracownik, który knuje przeciwko całej trójce. Czy Tom i Jerry będą w stanie połączyć siły i pokonać wspólnego wroga? Przekonaj się o tym w tej pełnej humoru i emocji komedii familijnej!

Cały film „Tom i Jerry” online

Premiera filmu “Tom i Jerry” odbyła się już 11 lutego 2021 roku. Film został wyreżyserowany przez Tima Story’ego i nosi oryginalny tytuł “Tom & Jerry”. Jest to animowany film komediowy o przygodowym charakterze. Produkcja powstała we współpracy Stanów Zjednoczonych, Francji i Niemiec. Scenariusz został napisany przez Kevina Costello. Czas trwania filmu wynosi 101 minut.

Gdzie oglądać „Tom i Jerry” online?

HBO Max – Film można oglądać na platformie streamingowej HBO Max, która jest znana z szerokiej biblioteki filmów i seriali, w tym oryginalnych produkcji HBO.

Canal + Premiery – Film można oglądać na platformie Canal + Premiery, która specjalizuje się w dostarczaniu najnowszych premier filmowych i serialowych.

Player+ – Film można oglądać na platformie Player+, która oferuje szeroki wybór filmów, seriali oraz programów telewizyjnych, w tym wiele polskich produkcji.

Play Now – Film można oglądać na platformie Play Now, która umożliwia dostęp do różnorodnej biblioteki filmów i seriali, w tym również polskich produkcji.

iTunes – Film można zakupić lub wypożyczyć na platformie iTunes, która jest znana z szerokiej oferty filmowej i możliwości pobierania treści na różne urządzenia Apple.

Rakuten – Film można oglądać na platformie Rakuten TV, która oferuje szeroki wybór filmów i seriali do zakupu lub wypożyczenia.

Chili – Film można oglądać na platformie Chili, która specjalizuje się w oferowaniu najnowszych filmów i seriali do zakupu lub wypożyczenia.

Dostępność na vod4k

Film jest dostępny na vod4k, możesz go znaleźć pod tym adresem: link do filmu

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!