Titane

6.3/10

Fabuła

“Titane” to nagrodzony Złotą Palmą film Julii Ducournau, który wstrząsa ekranem i burzy wszelkie granice. Ta zdumiewająca historia atakuje wszystkie zmysły i nieustannie podnosi napięcie, aż do ostatniej sekundy. Główna bohaterka, Alexia, posiadająca tytanowe płytki i niezwykle ponętne ciało, nie daje się lubić, ale też nie daje się nie kochać. Jej życie przypomina rajd Paryż-Dakar – pełne nieprzewidywalnych zwrotów akcji. Czy to baśń? Czy horror? Może melodramat? “Titane” to feministyczna przypowieść o wewnętrznej przemianie, która spotyka się tu z wyobraźnią Davida Cronenberga, Luca Bessona i Claire Denis. Julia Ducournau doskonale łączy różne stylistyki i światy, które tańczą razem na dyskotece w remizie.

Cały film „Titane” online

Premiera filmu “Titane” odbyła się 13 lipca 2021 roku, kiedy to Julia Ducournau, jedyna reżyserka tego filmu, zaprezentowała swoje najnowsze dzieło światu. “Titane” to film z gatunku dramatu i thrillera, który został wyprodukowany we Francji i w Belgii. Scenariusz filmu również został napisany przez samą Julię Ducournau. Czas trwania tego fascynującego obrazu wynosi 108 minut. Choć dzisiejsza data to 24 sierpnia 2023 roku, premiera “Titane” już dawno za nami, jednakże warto przypomnieć sobie ten wyjątkowy film i docenić talent Julii Ducournau.

Gdzie oglądać „Titane” online?

Film “Canal + Premiery” można oglądać na platformie Canal+ VOD, która słynie z szerokiej oferty filmów i seriali, w tym premierowych produkcji.

Film “Nowe Horyzonty VOD” można oglądać na platformie Nowe Horyzonty VOD, która jest znana z prezentowania niezależnych i artystycznych filmów z całego świata.

Film “Kino pod Baranami” można oglądać na platformie Kino pod Baranami, która specjalizuje się w prezentowaniu filmów artystycznych, klasycznych oraz festiwalowych.

Film “Moje Ekino” można oglądać na platformie Ekino, która słynie z dużej biblioteki filmowej obejmującej różnorodne gatunki i produkcje zarówno polskie, jak i zagraniczne.

Dostępność na vod4k

Film jest dostępny na vod4k, możesz go znaleźć pod tym adresem: link do filmu

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!