The Deep House

5.5/10

Fabuła

“The Deep House” to film pełen napięcia i tajemniczości, który przenosi nas w mroczny świat podwodnych ekspedycji. Tina i Ben, para młodych youtuberów, odkrywają zalany dom na dnie jeziora na pustkowiu. Coś jednak jest nie tak – okazuje się, że to miejsce było świadkiem potwornych zbrodni. Gdy zostają uwięzieni w środku, a zapas powietrza szybko się kończy, odkrywają, że nie są sami. Czy uda im się przetrwać i odkryć prawdę ukrytą w głębinach tego tajemniczego domu? “The Deep House” to film, który wciągnie widza w mroczną podróż pełną niebezpieczeństw i zaskakujących zwrotów akcji.

Cały film „The Deep House” online

Premiera filmu “The Deep House” odbyła się już 18 czerwca 2021 roku. Reżyserami tego horroru są Alexandre Bustillo i Julien Maury, którzy również napisali scenariusz. Film trwa 85 minut i został wyprodukowany we Francji. Mimo że dzisiejsza data to 14 października 2023 roku, możemy spojrzeć na premierę “The Deep House” w kontekście przeszłości. Już dawno temu, w 2021 roku, widzowie mieli okazję zobaczyć ten film i doświadczyć jego przerażającej atmosfery. Teraz, gdy minęło już wiele czasu od premiery, możemy docenić sukces tego horroru i wpływ, jaki wywarł na widzów.

Gdzie oglądać „The Deep House” online?

Film można oglądać na serwisach VOD, takich jak Amazon Prime Video i Rakuten TV. Amazon Prime Video słynie z szerokiej biblioteki filmów i seriali, w tym oryginalnych produkcji Amazon Studios. Natomiast Rakuten TV oferuje bogaty wybór filmów, w tym najnowsze premiery kinowe.

Dostępność na vod4k

Film nie jest jeszcze dostępny na vod4k.pl, jeśli się pojawi niezwłocznie poinformujemy o jego dostępności

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!