The Cursed

6/10

Fabuła

“The Cursed” to film, którego akcja rozpoczyna się w trakcie makabrycznej bitwy nad Sommą w 1916 roku. Mimo że miliony żołnierzy tracą życie, główna osią fabuły są wydarzenia z końca XIX wieku. Seamus Laurent, właściciel ziemski, gardzi Romami i próbuje ich wypędzić ze swoich ziem. Jednak po masakrze, jedna z mordowanych kobiet rzuca klątwę na rodzinę Laurentów i całą okolicę. Seamus nie wierzy w zabobony, ale kiedy dzieci zaczynają śnić krwawe koszmary, a atmosfera staje się gęsta od podejrzeń, musi zmienić swoje poglądy. Szepty o bestii zamieszkującej lasy przyciągają specjalistę od tego typu spraw, ale czy będzie on w stanie coś poradzić? Jak to wszystko ma się do I wojny światowej? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w filmie “The Cursed”.

Cały film „The Cursed” online

Premiera filmu “The Cursed” odbyła się już 31 stycznia 2021 roku. Film został wyreżyserowany przez Seana Ellisa, który jest jedynym reżyserem produkcji. Jest to horror o czasie trwania 111 minut. Scenariusz filmu również został napisany przez Seana Ellisa. “The Cursed” został wyprodukowany w Wielkiej Brytanii.

Dzisiejsza data to 14 października 2023 roku, więc premiera filmu “The Cursed” odbyła się już w przeszłości. Film ten zapewne zdobył uznanie widzów i krytyków, biorąc pod uwagę talent Seana Ellisa jako reżysera i scenarzysty. Jego umiejętności twórcze sprawiły, że horror ten stał się niezapomnianym doświadczeniem dla widzów. Produkcja brytyjska z pewnością wprowadziła nowe elementy do gatunku, dostarczając mocnych emocji i niezapomnianych wrażeń.

Gdzie oglądać „The Cursed” online?

Film “Canal + Premiery” można oglądać na platformie Canal+ oraz w serwisie VOD Canal+ Online. Serwis Canal+ Online słynie z szerokiej oferty filmowej, w tym premierowych produkcji, ekskluzywnych seriali oraz transmisji sportowych.

Natomiast film dostępny w serwisie Rakuten można oglądać na platformie Rakuten TV. Serwis Rakuten TV słynie z bogatej biblioteki filmowej, w której znajdują się zarówno najnowsze produkcje kinowe, jak i klasyki filmowe.

Dostępność na vod4k

Film nie jest jeszcze dostępny na vod4k.pl, jeśli się pojawi niezwłocznie poinformujemy o jego dostępności

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!