Teściowie 2

6/10

Fabuła

“Teściowie 2: Ślub nad morzem” to pełna humoru i emocji kontynuacja kultowej komedii “Teściowie”. Tym razem Weronika i Łukasz postanawiają dać sobie drugą szansę i zapraszają swoją rodzinę na romantyczny ślub i przyjęcie weselne w urokliwej nadmorskiej miejscowości.

Wśród gości nie mogło zabraknąć już dobrze znanych widzom bohaterów, takich jak ekscentryczna Wanda i Tadeusz wraz z ich wiernym psem Mirelką. Poza tym na weselu pojawia się rozwiedziona Małgorzata, która nieoczekiwanie przychodzi z kilkanaście lat młodszym partnerem Janem oraz matką.

Atmosfera nadmorskiego kurortu, drinki pod palmami i roznegliżowani plażowicze sprawiają, że członkowie rodziny pary młodej coraz bardziej otwierają się na nowe doświadczenia i zrzucają kolejne maski. Przygody, które ich spotykają, są pełne niezapomnianych momentów, śmiechu i wzruszeń.

Czy tym razem Weronika i Łukasz będą mieli swoje wymarzone “tak” na ślubnym kobiercu? Czy rodzina zdoła przetrwać te burzliwe chwile? “Teściowie 2: Ślub nad morzem” to komedia, która dostarczy nie tylko rozrywki, ale także skłoni do refleksji na temat miłości, relacji rodzinnych i odwagi w podejmowaniu życiowych decyzji.

Cały film „Teściowie 2” online

Premiera filmu “Teściowie 2” odbyła się już 13 września 2023 roku. Film został wyreżyserowany przez Kalinę Alabrudzińską i jest komedią o czasie trwania 95 minut. Został wyprodukowany w Polsce, a scenariusz napisał Marek Modzelewski. Dzisiejsza data to 2 października 2023 roku, więc premiera filmu “Teściowie 2” miała miejsce już wcześniej.

Dostępność na vod4k

Film jest dostępny na vod4k, możesz go znaleźć pod tym adresem: link do filmu

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!