Taniec młodości

7.2/10

Fabuła

“Taniec młodości” to poruszający film, który opowiada historię 22-letniego Andrew, który po ukończeniu studiów znajduje się w punkcie zwrotnym swojego życia. Znudzony i bez konkretnych planów, zostaje zatrudniony jako prowadzący imprezy bar micwa w New Jersey. To właśnie tam, wśród radosnych tańców i śmiechu, Andrew nawiązuje wyjątkową przyjaźń z młodą mamą i jej nastoletnią córką. Przez wspólne chwile spędzane na parkiecie, bohaterowie odkrywają piękno młodości i siłę więzi rodzinnych. “Taniec młodości” to pełna emocji opowieść o odnajdywaniu sensu życia i niezapomnianych momentach, które mogą zmienić nasze losy na zawsze.

Cały film „Taniec młodości” online

Premiera filmu “Taniec młodości”, którego jedynym reżyserem jest Cooper Raiff, odbyła się już 23 stycznia 2022 roku. Oryginalny tytuł filmu to “Cha Cha Real Smooth”, a należy on do gatunku dramatu. Film został wyprodukowany w USA, a jego scenariusz został napisany przez samego Coopera Raiffa. Czas trwania tego emocjonującego obrazu wynosi 108 minut.

Gdzie oglądać „Taniec młodości” online?

Film można oglądać na platformie Apple TV. Ten serwis VOD słynie z szerokiej gamy filmów i seriali dostępnych w wysokiej jakości, a także z oryginalnych produkcji tworzonych specjalnie dla tej platformy.

Dostępność na vod4k

Film nie jest jeszcze dostępny na vod4k.pl, jeśli się pojawi niezwłocznie poinformujemy o jego dostępności

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!